باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

برنامه های اداره كل ورزش و جوانان تهران در هفته بسیج


برنامه "با گزارشگران" چهارشنبه 1 آذر، در حوزه بسیج اداره كل ورزش و جوانان استان تهران مستقر شد و با روح الله سلیمانی، معاونت فرهنگی حوزه مقاومت بسیج اداره ورزش و جوانان تهران گفتگویی انجام داد.

1396/09/04
08:40


به گزارش رادیو ورزش؛ روح الله سلیمانی، معاونت فرهنگی حوزه مقاومت بسیج اداره ورزش و جوانان استان تهران، ضمن تبریك هفته بسیج، در ارتباط با فعالیت اصلی این حوزه بسیج اظهار داشت: ما با توجه به اینكه زیر مجموعه ناحیه ادارات قرار داریم، فعالیت هایمان در بستر پرسنل اداره كل ورزش و جوانان استان تهران خلاصه می شود.
وی، برنامه های اداره كل ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت هفته بسیج را بدین صورت شرح داد: اولین اقدام ما در هفته بسیج تجدید میثاق با امام راحل در مرقد امام بود. این برنامه از سوی ناحیه ادارات تنظیم شده بود كه با حضور بسیجیان ورزشكاران انجام شد. در فاز دوم، ما تبلیغات محیطی و فضاسازی اداره كل و زیر مجموعه ها را داشتیم.
سلیمانی، افزود: در بحث ورزشی در چندین رشته از جمله: والیبال، دارت، پینگ پنگ و هفت سنگ مسابقاتی را طرح ریزی كردیم و تا پایان هفته بسیج این رقابتها ادامه خواهند داشت. در این هفته نیز همایشی با حضور مدیران و مسئولین مرتبط برگزار می كنیم و از بسیجیان نمونه تقدیر و تشكری خواهیم داشت. در ادامه برنامه كوهپیمایی با كاركنان اداره كل ورزش و جوانان برگزار می كنیم.
برنامه "با گزارشگران" با اجرای مائده علاقه مند، هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران