باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

14 وزنه بردار معلول راهی مكزیك می شوند

برنامه "با گزارشگران" سه شنبه 7 آذر، در محل برگزاری اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین حاضر شد و با چند تن از ملی پوشان و نیز علی فخرآور، مربی تیم ملی گفتگویی انجام داد.

1396/09/08
10:21

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین قرار است پنج شنبه صبح تهران را به مقصد مكزیك، محل برگزاری رقابتهای جهانی ترك كند. 14 نفر از ملی پوشان كشور به همراه كادر فنی به این مسابقات اعزام خواهند شد.
امیر جعفری، ملی پوش تیم ملی وزنه براری جانبازان و معلولین، درباره شرایط تیم اظهار كرد: 8 مرحله اردو را پشت سر گذاشته ایم. قرار بود مسابقات در مهر ماه برگزار شود؛ اما به دلیل حادثه زلزله به تعویق افتاد. با تدبیر كه فدراسیون جهانی داشت، برای برگزاری مسابقات در آذر ماه برنامه ریزی شد. تیم تقریباً آمادگی خوبی برای این مسابقات دارد. امیدوارم كه بتوانیم با دست پر به میهن بازگردیم.
وی، در مقایسه شرایط اكنون تیم با دوره قبل كه به عنوان نایب قهرمانی رسید، گفت: نسبت به آن دوره شرایط بهتر است و تعداد نفرات بیشتری در تیم هستند. بنده هم با توجه به شناختی كه از حریفان در رنكینگ جهانی دارم، از شرایط مطلوبی برخوردار هستم و امیدوارم كه بتوانم مدال خوبی را بدست بیاورم.
علی فخرآور، مربی تیم ملی وزنه برداری معلولین، اظهار داشت: از 14 ورزشكای كه به این مسابقات اعزام می كنیم، یك ورزشكار هم در رده جوانان و هم در رده بزرگسالان وزنه می زند. آخرین اردوی تیم متصل به اعزام است. انشالله 9 آذر ساعت 9:30 به مسابقات اعزام می شویم.
مربی تیم ملی، در خصوص وضعیت مصدومان تیم گفت: ما تقریباً تا یك ماه قبل مصدومانی داشتیم كه خداروشكر رو به بهبودی هستند؛ البته هنوز به بهبودی كامل نرسیده اند. افرادی كه برای كسب مدال روی آنها حساب باز كرده ایم، از سلامتی كامل و آمادگی بالایی برخوردارند.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای ماركولایی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران