باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

گلریزان بزرگ جوانمردان شهر ری برای یتیمان غرب كشور


در برنامه "با گزارشگران" سه شنبه 14 آذر، گزارشگر رادیو ورزش در زورخانه شهر ری حاضر شد و با پهلوان محمد محمودی گفتگویی انجام داد.

1396/09/18
08:01


به گزارش رادیو ورزش؛ پهلوان محمد محمودی، درباره برپایی گلریزان برای كمك به زلزله زدگان كرمانشاه گفت: روز جمعه از طرف كمیته امداد، پایگاه امام رضا (ع)، فرمانداری، شهرداری و تربیت بدنی به زورخانه آمدند و اظهار داشتند كه شما برای هر مناسبتی گلریزان گذاشتید، برای این حادثه هم گلریزانی برپا كنید؛ ما هم پذیرفتیم و گلریزانی با نام گلریزان بزرگ جوانمردان برپا كردیم. ما این مبالغ را برای ساخت مسكن فرزندان یتیم غرب كشور جمع آوری كرده ایم. مردم ایران همه جوانمرد هستند. ما 70،80 میلیون نفر پهلوان داریم كه از زلزله زدگان كرمانشاه حمایت كردند.
ابوالقاسم پور، پیشكسوت فوتبال كه در این مراسم حاضر بود، اظهار داشت: كمك های مردمی از همه استان ها به منطقه زلزله زده كرمانشاه روانه می شود. انشالله گلریزانی كه امروز در شهر ری برگزار شد، بتواند دردی را از درد مردم زلزله زده دوا كند.
وی، به ساخت پایگاه استعدادیابی در استان های مختلف تأكید كرد و گفت: امیدوارم مسئولین رشته های مختلف بتوانند با برنامه ریزی خوب، پایگاه های ورزشی را در همه استان ها راه اندازی كرده و استعدادهای خوب را كشف كنند.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای پیرایرانی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران