باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

آمادگی كامل تیم دو و میدانی معلولین برای اعزام به امارات

برنامه "با گزارشگران" چهارشنبه 15 آذر، در محل تمرین تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین مستقر شد و با اكبر فراتی، مربی تیم ملی دو و میدانی معلولین و مهدی قادری، ملی پوش دو و میدانی گفتگو كرد.

1396/09/18
08:11

به گزارش رادیو ورزش؛ اكبر فراتی، مربی تیم ملی دو و میدانی معلولین و جانبازان، در ارتباط با با شرایط تیم اعزامی به مسابقات آسیایی امارات گفت: در این مسابقات 44 نفر از تیم دو و میدانی ما شركت می كنند. دو و میدانی كاران اعزامی ما از استان های مختلف هستند. هر ورزشكار در 2 تا 3 ماده می تواند به رقابت بپردازد. با توجه به اینكه 2 ماه گذشته دو و میدانی كارانمان در مسابقات سوئیس شركت كرده بودند و به مقام نایب قهرمانی دست یافته بودند، از آمادگی خوبی برخوردارند.
وی، در خصوص جایگاه ایران در آسیا، اظهار داشت: مطمئناً تیم ما روی سكو خواهد رفت؛ نمی گویم طلا ولی قطعاً رنگ دوم را بدست می آوریم. نباید شك كرد كه تیم آماده ای داریم. سال 2017، سالی بسیار خوب برای جوانان كشورمان خواهد بود.
فراتی، درباره رقبای آسیایی ایران گفت: دو تیم از بهترین رقیبان ما امارات، میزبان مسابقات و چین است؛ اما كشور ما نسبت به این دو تیم از سطح بالاتری برخوردار است.
مهدی قادری، ملی پوش دو و میدانی جانبازان و معلولین در معرفی خود بیان كرد: من در ماده پرتاب دیسك و وزنه فعالیت دارم. نایب قهرمان مسابقات جهانی سوئیس هستم. خوشبختانه تیم خوبی داریم. ما با اقتدار توانستیم در مسابقات جهانی نایب قهرمان دنیا شویم. اطمینان دارم كه در آسیا نیز می توانیم عنوان و مدال خوب برای ایران كسب كنیم.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای ماركولایی برگزار شد. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران