باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

رقابت 7 تیم در سوپر لیگ والیبال بانوان


برنامه "با گزارشگران" شنبه 18 آذر، در گزارشی با رنجبر، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان گفتگو كرد.

1396/09/19
08:23


به گزارش رادیو ورزش؛ رنجبر، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان، در پاسخ به این سوال كه در مسابقات سوپر لیگ بانوان چند تیم اعلام آمادگی كردند،عنوان كرد: ابتدا از تهران تیم های آبنوس، كن، سالوت و پیكان اعلام آمادگی كردند. از شهرستان ها هم تبریز، مازندران و ذوب آهن اصفهان را داشتیم. رایكای كیش آخرین لحظه اعلام كرد كه آمادگی شركت در مسابقات را داریم.
وی، در پاسخ به این سوال كه در حال حاضر مسابقات با حضور چند تیم پیگیری می شود، اظهار داشت: متأسفانه تیم كن هفته پیش، یك روز مانده به برگزاری مسابقات انصراف خود را اعلام كرد؛ زیرا تیمش بسته نشده بود و آمادگی لازم برای مسابقات را نداشت. بقیه تیم ها در حال حاضر مشغول تمرین هستند. پنج شنبه هفته قبل در خانه والیبال بازی پیكان و آبنوس را داشتیم.
رنجبر، درباره شرایط و سطح مسابقات گفت: بازیكنان خوب ملی پوش ما در همه تیم ها پخش شده اند و امیدواریم كه این دوره بازیهای خوبی را شاهد باشیم.
وی، در مقایسه لیگ امسال نسبت به سالهای گذشته اظهار داشت: در مسابقات سالهای گذشته همه بازیكنان ملی پوش ما شركت داشتند؛ اما متأسفانه امسال اینطور نیست و بازیهای امسال ضعیف تر خواهند بود.
برنامه "با گزارشگران" با اجرای مائده علاقه مند، هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران