باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

اورسجی رئیس فدراسیون كبدی شد


برنامه "با گزارشگران" شنبه 25 آذر، در مجمع انتخاباتی فدراسیون كبدی مستقر شد و با اورسجی، رئیس منتخب فدراسیون كبدی گفتگو كرد.

1396/09/26
08:43


به گزارش رادیو ورزش؛ اورسجی، رئیس جدید فدراسیون كبدی، در ارتباط با انتخاب خود در این پست گفت: امیدوارم بتوانم اعتمادی كه اعضای مجمع نسبت به بنده داشتند را پاسخگو باشم و به شایستگی به اهداف جامه عمل بپوشانم. من اعتقاد دارم باید با بكارگیری خرد جمعی و اتاق فكری كه در فدراسیون تشكیل خواهیم داد و هیأت رئیسه توانمند به اجرای استراتژی ها و برنامه های كلان فدراسیون دست پیدا كنیم. عدالت، شایسته سالاری و مدیریت مشاركتی هدف بنده است.
وی، در پاسخ به این سوال كه چقدر به شعار خود پایبند هستید، بیان كرد: من زمانی می توانم در بحث شایسته سالاری و مدیریت مشاركتی پایبند به شعارم باشم كه بازوهای توانمند فدراسیون كه رؤسای هیأت های استانی هستند، از امروز كنارم باشند. بنده هم قول داده ام كه از تمام توانمندیهای رؤسای استان ها استفاده كنم.
اورسجی، افزود: فدراسیون كبدی یكی از قویترین فدراسیون ها در بحث نیروی انسانی است. ما در ابعاد مختلف می توانیم از رؤسای هیأت ها استفاده كنیم. بیشتر رؤسای هیأت های ما اساتید دانشگاه و كارشناسان ورزش هستند و ما باید از این فرصت بهره ببریم.
برنامه "با گزارشگران" امروز با اجرای مائده علاقه مند تقدیم شنوندگان شد. هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران