باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

مراسم تجلیل از شهدای شاخص ورزشكار مدافع حرم

در برنامه "با گزارشگران" چهارشنبه 27 بهمن، گزارشگر رادیو ورزش در مراسم تجلیل از شهدای شاخص ورزشكار مدافع حرم حاضر شد و با خانواده این شهدا و ورزشكاران شركت كننده در مراسم گفتگویی انجام داد.

1395/12/01
09:37

به گزارش رادیو ورزش؛ مراسم تجلیل از شهدای شاخص ورزشكار مدافع حرم روز دوشنبه 25 بهمن با كمك مسئولین كمیته ملی المپیك و بسیج ورزشكاران برگزار شد.
برادر شهید هاشم دهقانی نیا، درباره ویژگی های این شهید مدافع حرم گفت: هاشم یكی از ورزشكاران شاخص و بزرگوار كشورمان بود. وی در چندین رشته ورزشی فعالیت داشت؛ اما عمده فعالیتش در رشته های رزمی و به خصوص تكواندو بود. این شهید میاندار و رجزخوان عزای امام حسین (ع) بود. همیشه از غیرت و شجاعت چهارده معصوم صحبت می كرد. عنوان شهید غیرت كه به هر كسی اعطا نمی شود را به این شهید لقب داده اند.
وی، در پاسخ به این سوال كه شهید هاشم دهقانی نیا چه زمانی به سوریه اعزام شد و چه زمانی به درجه رفیع شهادت نائل شد، بیان كرد: برادرم در تاریخ 24/11/94 به تهران آمد و فردای آن روز عازم حلب شد و 7/12/94 در عملیاتی به شهادت می رسد.
كیانوش رستمی، قهرمان المپیك ریو، مدال طلای خود در رشته وزنه برداری را به سردار سلیمانی اعطا كرد. وی درباره این اقدام غرورآفرین اظهار كرد: خداروشكر می كنم در مسابقات المپیك توانستم مدال طلا را كسب كنم كه اكنون این مدال را به شهدای مدافع حرم تقدیم كنم. امروز در این مراسم مدالم را به پاس احترام به این شهدای عزیز به سردار قاسم سلیمانی تقدیم كردم.
برنامه "با گزارشگران" هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران