باگزارشگران هر شب از ساعت 21:35 به مدت 10دقیقه

رادیو ورزش

با گزارشگران

نقصان هایی در نحوه برگزاری لیگ برتر والیبال

برنامه "با گزارشگران" یكشنبه 1 اسفند، در گزارشی با رضا نیك قدم منش، خبرنگار حوزه والیبال واحد مركزی خبر، درباره كیفیت لیگ برتر والیبال امسال به گفتگو پرداخت.

1395/12/02
08:44

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا نیك قدم منش، خبرنگار حوزه والیبال واحد مركزی خبر، درباره بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ برتر والیبال گفت: لیگ امسال از نظر كیفی شاید در برخی مقاطع بهتر از لیگ دوره گذشته بوده، اما از نظر برگزاری، سازماندهی و نحوه اجرای لیگ، متأسفانه نقصان ها و مشكلات فراوانی وجود داشت. این ضعف ها درباره گرفتن ضمانت از تیمهایی كه در رقابتهای لیگ برتر والیبال شركت می كنند، بیشتر نمود داشت؛ زیرا اگر ضمانت درستی از تیمها گرفته می شد، برخی از تیمها اصلاً اجازه حضور پیدا كردن در لیگ برتر والیبال را نداشتند، چه برسد به اینكه در نیمه راه اعلام كنند به هر دلیلی نمی خواهند در رقابتها شركت كنند.
وی، تصریح كرد: به نظر می رسد برای با كیفیت تر شدن لیگ، بهتر است كه از اول مشخص نباشد چه تیمی قهرمان یا نایب قهرمان می شود؛ یعنی باید یك چارچوب و قانونی وجود داشته باشد كه تیمها را درباره گرفتن بازیكنان ملی پوش محدود كند. این محدودیت باعث می شود كه بازیكنان با كیفیت در بین تمام تیمهای لیگ برتری تقسیم شوند.
برنامه "با گزارشگران" هر شب ساعت 21:30 به مدت 10 دقیقه روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
با گزارشگران