همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

مهدی اعلام كرد؛ امكان تاخیر در برگزاری لیگ برتر فوتبال

رئیس كمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال از امكان تاخیر در برگزاری لیگ برتر خبر داد.

1402/05/09
11:41

سهیل مهدی در آستانه آغاز فصل بیست‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال در گفت‌و‌گو با برنامه همیشه با ورزش رادیو ورزش گفت: این فصل برای فوتبال كشورمان فصل مهمی است. همزمان لیگ قهرمانان آسیا بعد از سالها مجددا به صورت رفت‌ و‌ برگشت با میزبانی كشورمان صورت می‌گیرد و تیم‌ملی بزرگسالان و تیم‌ ملی امید هم حضور خواهند داشت. این فشردگی كمی كار را سخت می‌كند، اما پنجشنبه 12 مرداد برای شروع اعلام شده است.

رئیس كمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در خصوص امكان تغییر زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر توضیح داد: بحث مهمان‌پذیری بانوان در ورزشگاه‌ها مطرح است. هیئت رئیسه سازمان لیگ و رئیس فدراسیون فوتبال گمانه‌زنی‌های زیادی با مدیران باشگاه‌های میزبان داشتند و امیدواریم مسائل حل شود. در راستای آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها و حضور سازمانهای نظارتی ممكن است شروع لیگ با كمی تاخیر همراه باشد. از طرفی ما باید به فیفا پاسخگو باشیم. برنامه‌ریزی ما باید به صورتی باشد كه در مجامع بین‌المللی مورد سوال قرار نگیریم.

وی در پایان تاكید كرد: با برنامه‌ریزی‌هایی كه امروز و فردا انجام شده به نظر می‌رسد بازی‌ها عقب نیفتد. امیدوارم اینگونه باشد و زودتر و با آسایش بیشتری رقابت‌های نیم‌فصل را آغاز كنیم تا در برگزاری سایر رقابت‌های فوتبالی قبل از جام ملت‌ها دچار چالش نشویم.

برنامه همیشه با ورزش شنبه تا پنجشنبه ساعت 19 به مدت 60 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
همیشه با ورزش