همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

بررسی رقابتهای لیگ برتر فوتبال

برنامه "همگام با لیگ" دوشنبه 18 بهمن، با حضور امیر میرزائیان، كارشناس فوتبال، به تحلیل بازیهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال پرداخت و در ادامه با حسین فركی، سرمربی تیم سایپا گفتگویی انجام داد.

1395/11/19
08:58

به گزارش رادیو ورزش؛ امیر میرزائیان، كارشناس فوتبال، در تحلیل بازیهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در این هفته شرایط در بحث گل زدن تیم ها بهتر شده است؛ اما اشتباهات مدافعین هم به نوعی زیاد شده كه این خود عاملی برای افزایش گل ها بوده است. پیروزی دو تیم استقلال و پرسپولیس با 3 گل و بدون دریافت گل قبل از دربی، به نظر من دربی را جذابتر هم خواهد كرد.
وی، اضافه كرد: به اعتقاد من در هفته های پیش رو امتیاز گرفتن توسط تیم ها، به خصوص استقلال و پرسپولیس كه نزدیك به هم شده اند، بسیار سخت می شود. اگر پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال اتفاق بیافتد، بخش اعظم مسیری كه برانكو برای خود ترسیم كرده بود به واقعیت تبدیل می شود و ما می توانیم این تیم را به عنوان یكی از گزینه های بسیار خوب برای رسیدن به قهرمانی، معرفی كنیم.
حسین فركی، سرمربی تیم سایپا، درباره وضعیت كنونی این تیم گفت: نتایجی كه تا به این لحظه گرفته ایم، به نظر من یك روال عادی است؛ زیرا ساختار تشكیلاتی این تیم در حال تغییر و تحول است. در بخش مدیریتی، كادر فنی و بازیكنان تغییرات زیادی امسال در تیم سایپا حاصل شده است.
وی، ادامه داد: ما در پنج هفته اول نتایج خوبی را كسب كردیم، اما در ادامه نتایج مان قابل قبول نبود و این موضوع باعث شد كه یك مقدار در شرایط روحی بازیكنان تأثیر منفی بگذارد؛ به همین جهت علی رغم بازیهای بسیار خوبی كه انجام می دادیم، اما ضعف در گلزنی و گل خوردن منجر شد كه نتوانیم امتیازات لازم را دریافت كنیم. بین فصل سعی كردیم كه شرایط را بهتر كنیم؛ تعدادی بازیكن را جذب كردیم و با همین اقدامات توانستیم شرایط روحی مطلوب را به تیم بازگردانیم. به اعتقاد من جایگاه تیم ما در جدول باید بالاتر از جایگاه فعلی باشد.
برنامه همگام با لیگ، كاری از گروه مسابقات ورزشی است كه فردای روز بازی های لیگ جایگزین برنامه همیشه با ورزش می شود. این برنامه به تهیه كنندگی مسعود نجات و با اجرای والی زاده، ساعت 18:05تا 19:30 تقدیم ورزش دوستان می شود.

دسترسی سریع
همیشه با ورزش