همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

راه های درآمدزایی در ورزش حرفه ای

برنامه "همیشه با ورزش" چهارشنبه 27 بهمن، با عباس ترابیان، رئیس كمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، در ارتباط با موضوع بازاریابی باشگاه ها به گفتگو پرداخت.

1395/12/01
09:40

به گزارش رادیو ورزش؛ عباس ترابیان، رئیس كمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، در ارتباط با موضوع نقل و انتقال و شیوه هایی كه باشگاه ها برای درآمدزایی به كار می برند، بیان كرد: الگوی اساسی و صحیحی كه در این زمینه وجود دارد و باشگاه های سطح بالای دنیا برنامه های خود را براساس این الگو تنظیم می كنند، این است كه اولاً به طور قطع هر بازیكنی برای خود ایجنتی دارد كه آن ایجنت كارهای حقوقی مربوط به ترانسفر را انجام می دهد؛ بحث دوم این است كه دو باشگاه و دو فدارسیونی كه در دو كشور متفاوت وجود دارند، باید نقل وانتقال را براساس مستطیل چهارگوشه و به شكل صحیحی انجام دهند.
وی، تصریح كرد: اگر ما به طور كلی به بحث درآمدزایی باشگاه های كل دنیا نگاه كنیم، می توان گفت كه این درآمد مبلغ چشمگیری برای باشگاه ها نیست.
ترابیان، یكی از شیوه های درآمدزایی ورزش حرفه ای را عنوان كرد و گفت: امروزه فضای مجازی جایگاه خاصی برای خود باز كرده است؛ حتی در تبلیغاتی كه در فضای مجازی انجام می شود از اخبار ترانسفر و وعده و وعید های ترانسفر برای درآمدزایی استفاده می كنند.
وی، ادامه داد: به نظر من اگر هماهنگی خوبی بین باشگاه ها و فدراسیون فوتبال وجود داشته باشد، هم می توانیم برای تیم ملی، تیم "ب" داشته باشیم و هم برای باشگاه ها این زمینه ایجاد می شود كه از استعدادها استفاده بهینه كنند.
برنامه زنده همیشه با ورزش، به تهیه كنندگی مسعود نجات و با اجرای شهاب قاسمی و كارشناسی مازیار مهرانی همه روزه به جز جمعه ها از ساعت 18:30 به مدت یك ساعت و سی دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
همیشه با ورزش