همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

دلایل اعتصاب بازیکنان پرسپولیس


برنامه "همیشه با ورزش" چهارشنبه 6 اردیبهشت، با میلاد اعظمی، خبرنگار حوزه فوتبال، پیرامون اعتصاب بازیکنان پرسپولیس و دلایل این اتفاق گفتگو کرد.

1396/02/09
08:33

به گزارش رادیو ورزش؛ میلاد اعظمی، خبرنگار حوزه فوتبال، در ارتباط با علت اعتصاب و تمرین نکردن بازیکنان پرسپولیس گفت: با پیگیریهایی که انجام دادم متوجه شدم بازیکنان این تیم تا به امروز حدود 70 درصد دریافتی داشته اند. علت اعتصاب پرسپولیسی ها این بوده که چرا بازیکنان تیم استقلال که اسپانسر مشترکی با هم دارند، 85 درصد از مطالبات را دریافت کرده اند، اما پرداختی به بازیکنان پرسپولیس با اینکه قهرمان شده اند، باید آنقدر کم باشد. یکی دیگر از دلایل تمرین نکردن این تیم بحث پاداش قهرمانی بوده است.
اعظمی، خاطرنشان کرد: تا آنجایی که بنده اطلاع دارم، پاداش قهرمانی به همه بازیکنان تعلق نمی گیرد؛ بلکه به بازیکنانی اختصاص دارد که در قراردادشان قید شده در صورت قهرمانی پاداشی دریافت خواهند کرد.
وی، در پاسخ به این سوال که آیا موعد پرداخت پاداش قهرمانی دیر شده است، اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس نگران بودند که یکی، دو بازی باقی مانده هم تمام شود و به پولشان نرسند؛ همچنین نگران بودند در انتهای فصل بحث عدم موفقیت در جام حذفی مطرح شود و جریمه ای از مبلغ قراردادشان کسر شود.
این خبرنگار، اضافه کرد: خبرهایی شنیده می شود که یکی، دو بازیکن در این اعتصاب مشارکت نداشته اند؛ اما آنچه که ما در پیگیریها متوجه شدیم این بود که همه بازیکنان در این اقدام همکاری کرده اند و جالب اینجاست که کادر فنی هم بازیکنان را همراهی کرده است؛ حتی برانکو که انسان منضبطی شناخته می شود، برای تمرین نکردن بازیکنان هیچ مقاومتی انجام نداده است.
برنامه زنده همیشه با ورزش، با اجرای قاسمی و کارشناسی مازیار مهرانی همه روزه به جز جمعه ها از ساعت 18:35 به مدت یک ساعت و سی دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
همیشه با ورزش