همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

برنامه های پورکیانی برای ریاست فدراسیون ورزش دانشگاهی

برنامه "همیشه با ورزش" سه شنبه 1 مهر با محمد پورکیانی، سرپرست پیشین و کاندیدای انتخابات فدراسیون ورزش دانشگاهی درباره برنامه هایش به گفتگو پرداخت.

1399/07/02
09:47

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد پورکیانی، کاندیدای انتخابات فدراسیون ورزش دانشگاهی، در خصوص دلایل حضور خود در این انتخابات اظهار کرد: بنده طی سالها تجارب و اطلاعاتی درباره ورزش دانشگاهی بدست آورده ام. افتخارم این است که کارم را از بخش کارشناسی شروع کرده و در بخش های مختلف ورزش دانشگاهی و ورزش کشور تجاربی بدست آورده ام. شاید این موارد دلایل اصلی بود که باعث شد وارد این انتخابات شوم. البته توانمندی و ظرفیت های ارزشمندی که در دانشگاه های کشور و هیأت های ورزشی داریم از دیگر مواردی بود که باعث این تصمیم گیری شد.
وی در برنامه "همیشه با ورزش" رادیو ورزش به تشریح برنامه های خود پرداخت و گفت: من در برنامه های خودم سعی کردم به مواردی اشاره کنم که قبلاً تجربه این کار را به صورت مختلف داشته ام و اگر در برنامه ها ادعایی کرده ام، ادعایی نبود که تازه به آن اشاره کنم یا به نوعی رویا پردازی کنم. سعی کردم به ظرفیت های موجود در آموزش عالی، ظرفیت های ورزشی کشور و بین المللی، اسناد بالادستی و توانمندی موجود توجه کنم.
بر همین اساس برنامه های خود را در 14 هدف و 97 برنامه پیش بینی کرده ام که در ادامه به اختصار به تشریح بخش هایی از برنامه ها می پردازم.
- توسعه نظام مدیریتی در ورزش دانشگاه
- تغییر جدی اساسنامه فدراسیون
- ظرفیت سازی و توسعه هیأت های ورزشی دانشگاهی استان ها
- نظام مند کردن ارتباط منطقی بین هیأت ها و ادارات ورزش و جوانان و سایر هیأت ها
- توسعه، حمایت و پشتیبانی از منابع انسانی در ورزش دانشگاهی
- توجه به سلامت ورزشکاران از طریق تشکیل پرونده الکترونیک
- توسعه مدیریت اقتصادی و بازاریابی
- توسعه ارتباطات درون و برون سازمانی در ورزش دانشگاهی
- طراحی سامانه جامع ورزش دانشگاهی
- طراحی دوره های کوتاه مدت فنی ورزشی
و ....
شما مخاطب محترم می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده ادامه این گفتگو باشید.
برنامه همیشه با ورزش امروز با اجرای محمد درخشنده و کارشناسی مازیار مهرانی روی آنتن رفت. این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت 18:30 به مدت 120 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
همیشه با ورزش