همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

میرشاد ماجدی: مسائل مالی تیم ملی زیر 23 را كمیته ملی المپیك پرداخت می‌كند/ هنوز منتظر پاسخ قطعی مهدوی كیا هستیم

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مطالبی را درباره عقد تفاهم نامه مشترك فدراسیون فوتبال و كمیته ملی المپیك و مربی‌گری مهدوی كیا مطرح كرد.

1400/04/22
00:14

به گزارش رادیو ورزش؛ میرشاد ماجدی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در گفت و گو با برنامه "همیشه با ورزش" درباره تفاهم نامه مشاركت فدراسیون فوتبال با كمیته ملی المپیك گفت: این یك اتفاق بسیار خوب برای فوتبال كشور بود. امروز جلسه ای را با سید رضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك داشتیم كه بخشی یا مقداری از مباحث مالی اردوها و تیم ملی زیر 23 سال از سوی این كمیته پرداخت شود. در این جلسه رئیس كمیته ملی از برنامه های حمایتی در تیم های المپیكی را خبر داد و تمام كارهای مدیریتی، اجرا و... در اختیار فدراسیون فوتبال خواهد بود. من فكر می‌كنم با این تفاهم نامه بتوانیم اردوهای موثر و باكیفیتی را داشته باشیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به قطعی شدن حضور مهدوی كیا در تیم ملی امید افزود: باعث افتخار است كه بتوانیم از تجربیات یكی از ستاره های فوتبال كشور كه در حال حاضر هم به كار مربی‌گری در آلمان مشغول است، در رده های ملی استفاده كنیم. صحبت هایی را عزیزی خادم به صورت مذاكرات تلفنی انجام داد و منتظر هستیم پاسخ نهایی مهدی مهدوی كیا را هم بشنویم. مطمئن هستم حضور او در تیم ملی امید قطعا به نفع فوتبال كشورمان است.

میرشاد ماجدی از سپرده شدن مسئولیت سایر رده ها به مهدوی كیا گفت: من هم مثل شما این مسائل را در رسانه ها و فضای مجازی خواندم. احساس من این است كه شاید به صورت مشاوره، كمیته جوانان و رئیس فدراسیون از او استفاده كنند. اما مسئولیت اجرای تمام این اردوها و برگزاری مسابقات با كمیته جوانان است. اگر عزیزی خادم راغب باشد كه مهدوی كیا تمام این مسئولیت ها را بگیرد من هم این منصب را با افتخار تقدیم او و یا هر شخص دیگری می‌كنم. چرا كه قطعا دو نفر نمی‌توانند متولی یك كار باشند و نظر ریاست فدراسیون است كه كار را به شخصی كه می‌خواهد بسپارد. اگر این اتفاق رخ دهد مباحث مختلفی پیش می‌آید.

او در پایان از شایعات مطرح شده درباره اختلافات در هیات رئیسه خاطر نشان كرد: ما هیچ مشكلی در هیات رئیسه نداریم. همه اعضا با حضور مهدوی كیا به عنوان سرپرست تیم ملی المپیك موافق بودند. رابطه بسیار نزدیك و خوبی را داریم و مشكل خاصی نیست.

برنامه همیشه با ورزش هر روز از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به روی آنتن رادیو ورزش می رود.
مخاطبان در سر تا سر دنیا می توانید از طریق وب سایت WWW.RADIOVARZESH.IR ضمن استفاده از پخش زنده، در جریان آخرین اخبار و رویدادهای ورزشی باشید. ما را در اینستاگرام با شناسه @radiovarzesh 92 پیدا و همراهی كنید.

* هر گونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش تنها با ذكر منبع مجاز است.

انتهای پیام//

دسترسی سریع
همیشه با ورزش