یک فنجان چای داغ جمعه از ساعت 13:00 به مدت 25 دقیقه

هم صحبت با پیمانه نمازی، پیشکسوتی از هندبال بانوان


برنامه "یک فنجان چای داغ" شنبه 21 مهر، با پیمانه نمازی، پیشکسوت هندبال، گفتگویی دوستانه انجام داد.

1397/07/22
11:13


به گزارش رادیو ورزش؛ پیمانه نمازی، پیشکسوت هندبال، در معرفی خود اظهار داشت: من در تهران متولد شده ام؛ پدرم اهل شیراز و مادرم اهل بندر انزلی است. یک خواهر و 3 برادر دارم. بنده حدود 30 سال است که در آلمان زندگی می کنم. برادران و خواهرم نیز در آلمان زندگی می کنند و هیچ یک ورزشی نیستند.
2 دختر دارم. هر دو در رشته های هندبال و شنا فعالیت می کنند و تحصیل کرده روانشناسی هستند. همسرم آلمانی است و در دانشگاه تدریس می کند. بنده درس جامعه شناسی و روانشناسی خوانده ام و مدیر یک انجمن هستم.
وی، عنوان کرد: سال 57،58 وارد مدرسه ورزش شدم و در رشته های مختلف ورزشی بازی کرده ام؛ اما رشته اصلی ام هندبال بود و در تیم ملی هندبال بازی می کردم. آن زمان روی آسفالت بازیها انجام می شد؛ اما خوشبختانه اکنون سالن های بسیار خوبی داریم.
پیشکسوت هندبال، در پاسخ به این سوال که آیا اولین مسابقه ای که شرکت کردید را به خاطر دارید، عنوان کرد: اولین مسابقه ام سال 53 بود که ابتدا با تیم های باشگاهی تهران مسابقه دادیم، سپس با تیم های شهرستان های مختلف و در نهایت با تیم های آسیایی بازی کردیم.
نمازی در معرفی دوستان صمیمی خود در تیم گفت: من دوستان صمیمی زیادی داشتم و نمی توانم اسم یک نفر را بگویم. بنده بیشتر با صوری، مرحوم شیدا قبادیان، لی لی و ژاله صمیمت داشتم و خوشبختانه در این چند روزی که در تهران بودم، به جز شیدا همه را دیدم.
وی، نیز در پاسخ به این پرسش که شما در چه پستی بازی می کردید و مهمترین بازی که انجام دادید، با کدام کشور بوده است، بیان کرد: من در خط بازی می کردم. یکی از مهمترین بازی هایی که انجام دادیم، با کشور کویت بود. متأسفانه من در این مسابقه با آرنج به یکی از حریفان زدم و کارت قرمز گرفتم. همه بازیهایی که انجام داده ام خاطره انگیز هستند و هیچ وقت آن خاطرات، بازیها و دوستان را فراموش نخواهم کرد.
برنامه یک فنجان چای داغ، امروز با اجرای مائده علاقه مند، کاری از گروه علوم ورزشی بود که این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 13:05 به مدت 25 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
یک فنجان چای داغ