هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

ارس جنوبی جم رویارو با سرخ پوشان

برنامه "هوادار" پنج شنبه 2 آذر، با علوی، مدیر رسانه ای تیم پارس جنوبی جم، در خصوص شرایط این تیم برای دیدار با پرسپولیس به گفتگو پرداخت.

1396/09/04
08:46

به گزارش رادیو ورزش؛ علوی، مدیر رسانه ای تیم پارس جنوبی جم، درباره بازیکنان محروم و مصدوم تیم برای بازی برابر پرسپولیس گفت: خوشبختانه بازیکن محروم نداریم و تنها یک بازیکن مصدوم است که احتمال زیاد به بازی خواهد رسید.
وی، در پاسخ به این پرسش که جو تیم شما بعد از اولین شکستی که در این فصل داشتید، به چه شکل است، بیان کرد: این شکست شوک خوبی برای تیم بود و بار سنگینی از روی دوش ما برداشت؛ زیرا بسیاری افراد منتظر دیدن شکست ما بودند. اکنون جو بسیار خوبی بر تیم حاکم است و بازیکنان با انگیزه تمرین می کنند. انشالله که یک بازی خوب و دیدنی مقابل تیم بزرگ پرسپولیس را به نمایش بگذاریم.
علوی، در خصوص نوع حمایت هواداران از تیم اظهار کرد: هواداران ما بینظیر هستند. همه مجموعه تیم دست هواداران را می فشاریم و از آنها سپاسگذاریم. من حدود 15 سال است که کار رسانه ای می کنم و هواداران زیادی دیده ام؛ اما این هواداران با طرفداران تیم سپاهان، آبادان و یا حتی پرسپولیس و استقلال متفاوت هستند. بنده به شخص در این مدت ندیدم که هواداری کوچکترین توهین به تیم حریف داشته باشد و یک صدا نود دقیقه تیم خود را تشویق می کنند.
برنامه "هوادار" کاری از گروه تفریحات ورزشی، با اجرای اکبر ارمنده و کارشناسی شهاب قاسمی و تهیه کنندگی رستمی، با هدف ترویج فرهنگ صحیح، بهینه و اصلاحگر هواداری در حوزه ورزش، روزهای پنج شنبه ساعت 10:05 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
هوادار