هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

اثرات روانی بردها و باخت ها در لیگ برتر

برنامه "هوادار" پنج شنبه 9 آذر، با علوی، مدیر رسانه ای پارس جنوبی جم و اسکندری، خبرنگار حوزه تیم فوتبال پرسپولیس گفتگویی انجام داد.

1396/09/11
09:06

به گزارش رادیو ورزش؛ علوی، مدیر رسانه ای پارس جنوبی جم، در خصوص شرایط این تیم بعد از باختی که برابر پرسپولیس دریافت کرد، گفت: بعد از بازی برابر پرسپولیس که بنا به نظر کارشناسان حق ما باخت نبود، با تیم پرسپولیس به تهران بازگشتیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. دو شکستی که در طول فصل دریافت کردیم، تجربه خوبی شد و بار سنگینی را از روی دوش ما برداشت؛ زیرا از اول فصل همه انتظار شکست خوردن ما را می کشیدند. دو هفته پشت هم شکست خوردیم که با خیال آسوده به کار خودشان ادامه بدهند.
اکنون شرایط تیم بسیار خوب است و بازیهای جام شهدا خیلی کمک کننده بود. در این مسابقات بازیکنان ذخیره بازی کردند و به آمادگی خوبی رسیده اند.
علوی، تصریح کرد: در بازی با پرسپولیس، چند باری که بازی قطع شد و تماشاگران پرسپولیس پرتاب اشیاء داشتند، توقع ما این بود که کمیته انضباطی با این تیم همانند دیگر تیم ها برخورد کند.
اسکندری، خبرنگار حوزه تیم فوتبال پرسپولیس، درباره شرایط این تیم اظهار کرد: اوضاع پرسپولیس بعد از برد شیرینی که برابر پارس جنوبی بدست آورد، خیلی خوب شده است. این تیم به صدر جدول بازگشت. تغییر مدیریتی که صورت گرفت، تا به اکنون مثبت بوده است. بازیکنان پرسپولیس بعد از رفتن طاهری به منزل هدایتی رفتند و به نوعی با او بیعت کردند. بازیکنان پرسپولیس پاداش بازی خوب مقابل پارس جنوبی که نفری 3 سکه بود را دریافت کرده و شارژ روحی شدند.
برنامه "هوادار" کاری از گروه تفریحات ورزشی، با اجرای اکبر ارمنده و کارشناسی شهاب قاسمی و تهیه کنندگی رستمی، با هدف ترویج فرهنگ صحیح، بهینه و اصلاحگر هواداری در حوزه ورزش، روزهای پنج شنبه ساعت 10:05 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
هوادار