هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

تیم ایرانجوان بوشهر نیازمند حمایت مسئولان استانی


برنامه "هوادار" پنج شنبه 16 آذر، با دلگرم، مربی تیم ایرانجوان بوشهر، درباره وضعیت این تیم به گفتگو پرداخت.

1396/09/18
08:37


به گزارش رادیو ورزش؛ دلگرم، مربی تیم ایرانجوان بوشهر، در معرفی این تیم گفت: تیم ایرانجوان یکی از تیم های با قدمت و ریشه دار استان بوشهر است. بالغ بر70 سال از تأسیس این تیم می گذرد و در این راستا هواداران بسیار پرشوری را به خود جذب کرده است. فوتبال یکی از ورزش هایی است که در استان بوشهر جایگاه بسیار ویژه ای دارد و مردم به این رشته عشق می ورزند.
مربی تیم ایرانجوان، تصریح کرد: متأسفانه در ادوار اخیر به دلیل کم توجهی مسئولین تیم ایرانجوان با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند؛ زیرا این تیم مردمی است و توسط خود مردم اداره می شود و کمک های دولت قطره چکانی است. این روش مناسبی برای اداره باشگاه حرفه ای نیست. مسئولان استان باید در اسرع وقت فکری به حال این تیم کنند و گام های اساسی را بردارند. این باشگاه دارای املاک و منابع بسیاری در شهر بوشهر است که با اندکی تعامل و تأمل می توان سرمایه گذاری خوبی را در این راستا شکل داد و باعث موفقیت بیش از پیش تیم شد.
وی، در پاسخ به این سوال که آیا در املاک و اراضی این باشگاه کار خاصی صورت می گیرد، بیان کرد: خیر؛ در شهر بوشهر این تیم دارای هکتارها املاک وققی است که در ادوار گذشته هواداران این تیم وقف یا به اسم باشگاه کرده اند. متأسفانه در برهه زمانی فعلی هیچ استفاده خاصی از این املاک نمی شود.
دلگرم، افزود: باید در این راستا با وساطت مسئولین استان کارهای احساسی شکل بگیرد؛ زیرا اگر چنین اتفاقی بیافتد، این تیم دیگر به هیچ چیز احتیاج ندارد.
برنامه "هوادار" کاری از گروه تفریحات ورزشی است که با اجرای اکبر ارمنده و تهیه کنندگی رستمی، با هدف ترویج فرهنگ صحیح، بهینه و اصلاحگر هواداری در حوزه ورزش، روزهای پنج شنبه ساعت 10:05 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
هوادار