هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

شهرآورد 92، تقابلی حساس و نفسگیر برای دو تیم تهرانی

برنامه "هوادار" پنج شنبه 17 بهمن، با داداش زاده، پیشکسوت استقلال و پرسپولیس، گفتگویی انجام داد و نیز صحبتی های فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال گل محمدی، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از شهرآورد را ارائه کرد.

1398/11/17
14:23

به گزارش رادیو ورزش؛ بهزاد داداش زاده، پیشکسوت استقلال و پرسپولیس، در خصوص شهرآورد امروز تهران گفت: امیدوارم شهرآورد امروز، بازی دلچسبی برای هواداران باشد؛ چراکه آنها برای دیدن یک بازی خوب به استادیوم می آیند. این روزها هر دو تیم پرسپولیس و استقلال خوب بازی می کنند و گل می زنند. همیشه می گویم علی رغم احترامی که برای همه تیم های شهرستانی قائل هستم، هر وقت استقلال و پرسپولیس قوی داشته باشیم، تیم ملی قوی خواهیم داشت و قطعاً جذابیت فوتبال در تمام ایران و آسیا روی این دو تیم می چرخد. فرق امروز استقلال و پرسپولیس روی تجربه بازیکنان و کادر فنی می چرخد؛ زیرا یحیی با تجربه تر از فرهاد است و مجیدی آمده که حقانیت خود را ثابت کند.
فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از شهرآورد تهران اظهار کرد: بعد از سال‌ها بودن در فوتبال، اولین‌بار است که این تعداد خبرنگار را می‌بینم. بازی با پرسپولیس برای هواداران دو تیم مهم است. بازیکنان دو تیم برای این بازی تلاش‌شان را دو برابر می‌کنند و نمی‌توانم حساسیت این بازی را کتمان کنم.
او درباره مصدومیت دیاباته گفت: با توجه به این که سه بازی را در هشت روز انجام دادیم، مصدومیت دیاباته هم به همین دلیل بود.
مجیدی، خاطرنشان کرد: در صحبتی که روز گذشته با بازیکنان داشتم، تنها چیزی که از آنها خواستم تمرکز لازم برای بردن این بازی بود؛ چراکه تیم های برنده همیشه تمرکزشان روی بردن است. تیم های بازنده هستند که روی تیم های برنده تمرکز می کنند.
وی، افزود: من به عنوان مربی به داشتن این بازیکنان افتخار می کنم. این تیم یک دل و یک دست است و به همین دلیل هیچ تیمی نمی‌تواند استقلال را شکست دهد.
روزی که سرمربیگری استقلال را قبول کردم یک رویایی برای خودم داشتم. اعتقاد دارم که تخیل ما انسانها قویترین انرژی روی زمین است. در کنار هواداران به چیزهایی که می خواهم می رسم. مسلماً با این تیم موفق می شوم.
گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، عنوان کرد: شهرآورد استقلال و پرسپولیس همیشه یکی از بزرگترین و بهترین شهرآوردهای جهان بوده است. نمایش بزرگی از حضور هواداران، رسانه ها و اهالی فوتبال است. بازیکنان باغیرتی داریم که همیشه در شرایط حساس و سخت توانسته اند تصمیمات سخت بگیرند؛ ذهنیت بسیار قوی دارند و این بازیکنان برنده به دنیا آمده اند.
وی، تصریح کرد: شرایط شهرآورد متفاوت است. در چند سال اخیر استقلال نتوانسته تیم ها را شکست دهد و به نظرم از نظر روحی وروانی تحت فشار هستند. ما می توانیم از این شرایط استقلال استفاده کنیم و با تمرکز و تلاش بیشتر پیروز میدان باشیم.
برنامه هوادار، روزهای پنج شنبه ساعت10:00 به مدت یک ساعت و 20 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
هوادار