هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

ورزشكاران همدل هواداران خیر پرسپولیس هوادار نیازمندان

عباس اسماعیل بیگی، سرپرست کانون هواداران پرسپولیس در گفتگو با برنامه هوادار رادیو ورزش از اقدام به کارهای خداپسندانه این باشگاه و هوادارانش در راستای کمک به نیازمندان صحبت کرد.

1399/03/31
00:40

به گزارش رادیو ورزش؛ عباس اسماعیل بیگی، سرپرست کانون هواداران پرسپولیس در خصوص اقدامات این باشگاه در امور خیریه توضیح داد: فوتبال در دنیا بهانه ای است برای اینکه فرهنگ ها، سنت ها، آیین ها و کشورها را به هم نزدیک کند. ضمن اینکه باشگاه هایی که کار فرهنگی انجام می دهند از طرف فیفا مورد تشویق حمایت قرار می گیرند. کانون هواداران پرسپولیس هم تا بحال توانسته گواهینامه شایستگی بگیرد.
در همین زمینه کانون هواداران باشگاه پرسپولیس با تشکیل کمیته های مختلف مثل کمیته مشوقین، همیار، مجازی و ... هواداران را دسته بندی کرده و تا جایی که توانستیم ارتباط آنها با هم را بیشتر کردیم. هوادار در باشگاه نقش غیرقابل انکار و بزرگی برعهده دارد.
در تمام این سالها در بحران هایی مثل سیل، زلزله و ... پشتیبان مردم بودیم. امسال هم پرسپولیس با تشکیل یک کارگروه جهادی از بین لیدرها و همیاران خودش از تولید کارگاه ماسک؛ تا ضدعونی معابر و کمک به همنوعان را برعهده گرفته بود. البته این کار برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس وظیفه است و این کار برای غرور و خودنمایی نیست.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشکار در پویش همدلی و مواسات و ورزشکاران همدل از زبان عباس اسماعیل بیگی، سرپرست کانون هواداران پرسپولیس می پردازد؛ باشید.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
هوادار