از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

فعالیت های هیأت بیماران خاص البرز در سال 96


برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 10 اسفند، با رضا رودگر، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان البرز، درباره فعالیت ها و اقدامات هیأت در سال جاری گفتگو کرد.

1397/12/11
10:08


به گزارش رادیو ورزش؛ رضا رودگر، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان البرز، در خصوص فعالیت های این هیأت در سال جاری گفت: سال گذشته توفیقی نصیب هیأت استان البرز شد که بین 31 استان حاضر رتبه ششم را کسب کند؛ این درحالی است که هیأت البرز خیلی قدمت ندارد و حدود 3 سال است که رئیس هیأت استان انتخاب شده و در سنوات گذشته با سرپرستی اداره شده است.
وی، ادامه داد: امسال خدارشکر توانستیم اکثر برنامه هایمان را بر مبنای تقویمی که فدراسیون به ما اعلام کرده بود، پیش ببریم. در مسابقات قهرمان کشوری برای تمام گروه های بیماری که فدراسیون برنامه ریزی کرده بود، اعزام ها را انجام دادیم. در برخی از اعزام ها حائز مدال و مقام شدیم؛ در صورتیکه مدال آوری ورزشکاران اولویت نیست و فقط حضور ورزشکاران در مسابقات و گردهمایی ها برایمان مهم است.
در بخش آموزش توانستیم در کلاس های آموزشی که فدراسیون برای استان ها درنظر گرفته بود، از جمله کلاس های مربیگری، امدادگری و ... ورزشکاران را اعزام کنیم. خودمان هم در استان فعالیت های آموزشی، چند دوره همایش پیاده روی و جشنواره های مخصوص بیماران خاص برگزار کردیم.
29 بهمن و 6 اسفند یک دوره مسابقات دارت و شطرنج به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار 40 سال ورزش 40 سال افتخار برای بیماران خاص برپا کردیم.
رودگر در پایان گفت: انشالله توانسته باشیم در سال گذشته خدمتی برای بیماران خاص انجام داده باشیم و دوستان رضایت لازم را داشته باشند. قطعاً کم و کاستی هایی وجود داشته که سعی می کنیم با امتیازبندی هایی که انجام می شود، برای سال آتی آن کم و کاستی ها را رفع کنیم.
برنامه "از تندرستی تا افتخار" با اجرای جهانگیر چراتی، با رویکرد پرداختن به ورزش افراد با بیماریهای خاص و نیز ارائه راهکارهای سلامت محور، ساعت 13:30 به مدت 30 دقیقه، روزهای جمعه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار