از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

فعالیت های هیأت بیماران خاص البرز در سال 96


برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 10 اسفند، با رضا رودگر، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان البرز، درباره فعالیت ها و اقدامات هیأت در سال جاری گفتگو كرد.

1397/12/11
10:08


به گزارش رادیو ورزش؛ رضا رودگر، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان البرز، در خصوص فعالیت های این هیأت در سال جاری گفت: سال گذشته توفیقی نصیب هیأت استان البرز شد كه بین 31 استان حاضر رتبه ششم را كسب كند؛ این درحالی است كه هیأت البرز خیلی قدمت ندارد و حدود 3 سال است كه رئیس هیأت استان انتخاب شده و در سنوات گذشته با سرپرستی اداره شده است.
وی، ادامه داد: امسال خدارشكر توانستیم اكثر برنامه هایمان را بر مبنای تقویمی كه فدراسیون به ما اعلام كرده بود، پیش ببریم. در مسابقات قهرمان كشوری برای تمام گروه های بیماری كه فدراسیون برنامه ریزی كرده بود، اعزام ها را انجام دادیم. در برخی از اعزام ها حائز مدال و مقام شدیم؛ در صورتیكه مدال آوری ورزشكاران اولویت نیست و فقط حضور ورزشكاران در مسابقات و گردهمایی ها برایمان مهم است.
در بخش آموزش توانستیم در كلاس های آموزشی كه فدراسیون برای استان ها درنظر گرفته بود، از جمله كلاس های مربیگری، امدادگری و ... ورزشكاران را اعزام كنیم. خودمان هم در استان فعالیت های آموزشی، چند دوره همایش پیاده روی و جشنواره های مخصوص بیماران خاص برگزار كردیم.
29 بهمن و 6 اسفند یك دوره مسابقات دارت و شطرنج به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار 40 سال ورزش 40 سال افتخار برای بیماران خاص برپا كردیم.
رودگر در پایان گفت: انشالله توانسته باشیم در سال گذشته خدمتی برای بیماران خاص انجام داده باشیم و دوستان رضایت لازم را داشته باشند. قطعاً كم و كاستی هایی وجود داشته كه سعی می كنیم با امتیازبندی هایی كه انجام می شود، برای سال آتی آن كم و كاستی ها را رفع كنیم.
برنامه "از تندرستی تا افتخار" با اجرای جهانگیر چراتی، با رویكرد پرداختن به ورزش افراد با بیماریهای خاص و نیز ارائه راهكارهای سلامت محور، ساعت 13:30 به مدت 30 دقیقه، روزهای جمعه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار