از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

مروری بر عملکرد هیأت بیماران خاص استان اصفهان

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 21 تیر، با قاسمعلی رحیمی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان، درباره برنامه ها و فعالیت های این هیأت گفتگو کرد.

1398/04/21
21:11

به گزارش رادیو ورزش؛ قاسمعلی رحیمی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان، برنامه های پیش رو و اقدامات هیأت را اینطور شرح داد: خداروشکر ما سال گذشته توانستیم بین تمام استان های کشور رتبه نخست را کسب کنیم. از کاروان ورزشی اعزامی به انگلستان 8 ملی پوش از استان اصفهان هستند. امسال به دلیل برپایی مسابقات جهانی، رقابتهای پیوند اعضا به صورت تیم ملی برگزار نمی شود. میزبانی که اصفهان به فدراسیون پیشنهاد داده، مسابقات فوتسال ورزشکاران تالاسمی است که برای نخستین بار به صورت کشوری برگزار می شود. این رقابتها قرار است با همکاری باشگاه فولاد مبارکه اصفهان برپا شود.
یک کنگره علمی ورزشی هم در استان درنظر گرفته ایم که از اساتید ورزشی و پزشکی سراسر کشور جهت بررسی عملکرد ورزشکاران مبتلا به بیماری خاص دعوت به عمل می آید. این کنگره به صورت یک روزه با موضوعاتی که متعاقباً از طرف فدراسیون اعلام می شود، برگزار خواهد شد.
وی، در پاسخ به این سوال که هیأت شما با انجمن های دیگر چه ارتباطی دارد، بیان کرد: با توجه به رویکردی که وجود دارد، حتماً باید تعامل خیلی خوبی بین انجمن های خیریه شکل بگیرد؛ زیرا اکثر نیروهای مبتلا به بیماری زیر نظر یکی از انجمن های خیریه قرار دارند و از لحاظ درمانی تحت پوشش هستند. ما از سال گذشته اقدامی انجام دادیم و ماهیانه جلساتی را با تمام انجمن های خیریه برگزار کردیم که خوشبختانه استقبال خوبی هم از آن شد و نتایج مطلوبی گرفتیم. یک سری فضاهای ورزشی را با کمک انجمن ها تجهیز کردیم. تقریباً تمام برنامه ها و مناسبت ها را با کمک انجمن ها برگزار می کنیم.
برنامه از تندرستی تا افتخار، با اجرا جهانگیر چراتی، روزهای جمعه ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار