از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

مروری بر عملكرد هیأت بیماران خاص استان اصفهان

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 21 تیر، با قاسمعلی رحیمی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان، درباره برنامه ها و فعالیت های این هیأت گفتگو كرد.

1398/04/21
21:11

به گزارش رادیو ورزش؛ قاسمعلی رحیمی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان، برنامه های پیش رو و اقدامات هیأت را اینطور شرح داد: خداروشكر ما سال گذشته توانستیم بین تمام استان های كشور رتبه نخست را كسب كنیم. از كاروان ورزشی اعزامی به انگلستان 8 ملی پوش از استان اصفهان هستند. امسال به دلیل برپایی مسابقات جهانی، رقابتهای پیوند اعضا به صورت تیم ملی برگزار نمی شود. میزبانی كه اصفهان به فدراسیون پیشنهاد داده، مسابقات فوتسال ورزشكاران تالاسمی است كه برای نخستین بار به صورت كشوری برگزار می شود. این رقابتها قرار است با همكاری باشگاه فولاد مباركه اصفهان برپا شود.
یك كنگره علمی ورزشی هم در استان درنظر گرفته ایم كه از اساتید ورزشی و پزشكی سراسر كشور جهت بررسی عملكرد ورزشكاران مبتلا به بیماری خاص دعوت به عمل می آید. این كنگره به صورت یك روزه با موضوعاتی كه متعاقباً از طرف فدراسیون اعلام می شود، برگزار خواهد شد.
وی، در پاسخ به این سوال كه هیأت شما با انجمن های دیگر چه ارتباطی دارد، بیان كرد: با توجه به رویكردی كه وجود دارد، حتماً باید تعامل خیلی خوبی بین انجمن های خیریه شكل بگیرد؛ زیرا اكثر نیروهای مبتلا به بیماری زیر نظر یكی از انجمن های خیریه قرار دارند و از لحاظ درمانی تحت پوشش هستند. ما از سال گذشته اقدامی انجام دادیم و ماهیانه جلساتی را با تمام انجمن های خیریه برگزار كردیم كه خوشبختانه استقبال خوبی هم از آن شد و نتایج مطلوبی گرفتیم. یك سری فضاهای ورزشی را با كمك انجمن ها تجهیز كردیم. تقریباً تمام برنامه ها و مناسبت ها را با كمك انجمن ها برگزار می كنیم.
برنامه از تندرستی تا افتخار، با اجرا جهانگیر چراتی، روزهای جمعه ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار