از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

برنامه های هیأت ورزش بیماران خاص کهگیلویه و بویر احمد

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 11 مرداد، با محمود سعیدی نسب، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای کهگیلویه و بویراحمد، درباره فعالیت ها و برنامه های هیأت گفتگو کرد.

1398/05/12
08:15

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ محمود سعیدی نسب، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای کهگیلویه و بویراحمد، در خصوص برنامه های این هیأت اظهار کرد: ما در سال 97 یک سری برنامه های مسابقاتی و برنامه های کلی داشتیم. امسال هم فدراسیون برنامه هایی را برای مسابقات کشوری پیش بینی کرده است و اکنون ورزشکاران ما در کلاس های آموزشی رشته های مختلف ورزشی حضور دارند و خود را برای شرکت در مسابقات کشوری آماده می کنند.
وی در تشریح مسابقات کشوری پیش رو گفت: مسابقات کشوری گروه تالاسمی مهر ماه در دو گروه زنان و مردان و در دو رده سنی زیر 30 سال و بالای 30 سال انجام می شود. انشالله برگزاری مسابقات کشوری ورزشکاران دیابتی را آبان ماه در جزیره کیش، رقابتهای کشوری ورزشکاران پیوند عضو را آذر ماه در بندر انزلی، مسابقات ورزشکاران ام اس را مهر ماه در آذربایجان غربی و همچنین رقابتهای کشوری ورزشکاران هموفیلی را در آبان ماه خواهیم داشت.
سعیدی نسب، در پاسخ به این سوال که همکاری هیأت های ورزشی مختلف با هیأت شما چگونه است، بیان کرد: بعضی هیأت ها با ما همکاری بسیار خوبی دارند؛ مثل هیأت دو و میدانی که هم سالنش را در اختیار ما گذاشته و هم از مربیان خوب این هیأت استفاده می کنیم؛ هیأت تنیس، هیأت پزشکی ورزشی و هیأت ورزش همگانی هم همکاری خوبی با ما دارد؛ هیأت شطرنج همکاری دارد، اما ما هزینه برگزای کلاس ها را پرداخت می کنیم. خوشبختانه همکاری بد نیست و هیأت ها در حد وسع و توانشان همکاری کرده اند.
وی همچنین در ارتباط با نحوه همکاری انجمن های مختلف عنوان کرد: انجمن تالاسمی، انجمن هموفیلی و دیالیزی ها با ما همکاری خوبی دارند. با دانشگاه علوم پزشکی و سمن های سلامت استان هم همکاری خوبی داریم.
برنامه از تندرستی تا افتخار، روزهای جمعه، ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار