از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

برنامه های هیأت ورزش بیماران خاص كهگیلویه و بویر احمد

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 11 مرداد، با محمود سعیدی نسب، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای كهگیلویه و بویراحمد، درباره فعالیت ها و برنامه های هیأت گفتگو كرد.

1398/05/12
08:15

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ محمود سعیدی نسب، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای كهگیلویه و بویراحمد، در خصوص برنامه های این هیأت اظهار كرد: ما در سال 97 یك سری برنامه های مسابقاتی و برنامه های كلی داشتیم. امسال هم فدراسیون برنامه هایی را برای مسابقات كشوری پیش بینی كرده است و اكنون ورزشكاران ما در كلاس های آموزشی رشته های مختلف ورزشی حضور دارند و خود را برای شركت در مسابقات كشوری آماده می كنند.
وی در تشریح مسابقات كشوری پیش رو گفت: مسابقات كشوری گروه تالاسمی مهر ماه در دو گروه زنان و مردان و در دو رده سنی زیر 30 سال و بالای 30 سال انجام می شود. انشالله برگزاری مسابقات كشوری ورزشكاران دیابتی را آبان ماه در جزیره كیش، رقابتهای كشوری ورزشكاران پیوند عضو را آذر ماه در بندر انزلی، مسابقات ورزشكاران ام اس را مهر ماه در آذربایجان غربی و همچنین رقابتهای كشوری ورزشكاران هموفیلی را در آبان ماه خواهیم داشت.
سعیدی نسب، در پاسخ به این سوال كه همكاری هیأت های ورزشی مختلف با هیأت شما چگونه است، بیان كرد: بعضی هیأت ها با ما همكاری بسیار خوبی دارند؛ مثل هیأت دو و میدانی كه هم سالنش را در اختیار ما گذاشته و هم از مربیان خوب این هیأت استفاده می كنیم؛ هیأت تنیس، هیأت پزشكی ورزشی و هیأت ورزش همگانی هم همكاری خوبی با ما دارد؛ هیأت شطرنج همكاری دارد، اما ما هزینه برگزای كلاس ها را پرداخت می كنیم. خوشبختانه همكاری بد نیست و هیأت ها در حد وسع و توانشان همكاری كرده اند.
وی همچنین در ارتباط با نحوه همكاری انجمن های مختلف عنوان كرد: انجمن تالاسمی، انجمن هموفیلی و دیالیزی ها با ما همكاری خوبی دارند. با دانشگاه علوم پزشكی و سمن های سلامت استان هم همكاری خوبی داریم.
برنامه از تندرستی تا افتخار، روزهای جمعه، ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار