از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

اعزام بیماران خاص سمنان به مسابقات کشوری رامسر

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 10 آبان، با زهرا چگینی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان سمنان، درباره فعالیت های این هیأت گفتگو کرد.

1398/08/10
14:55

به گزارش رادیو ورزش؛ زهرا چگینی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان سمنان، در خصوص فعالیت ها و اقدامات این هیأت در سال جاری عنوان کرد: امسال ما افزایش تعداد ورزشکاران را داشتیم. تا به اکنون توانسته ایم حدود 250 ورزشکار را در سطح استان ساماندهی کنیم. از دیگر اقدامات این هیأت انتخاب سرپرست هیأت شهرستان گرمسار بود که قطعاً با انتخاب وی، افراد جدیدی هم شناسایی می شوند و به هیأت ورزشی ما معرفی خواهند شد.
وی، افزود: مرداد ماه به مناسبت دهه ولایت و کرامت جشنواره ای را برگزار کردیم. بیماران مختلف در 4 رشته ورزشی به رقابت پرداختند. این مسابقات محکی بود برای رقابتهای اصلی مان که نیمه دوم سال برگزار می شود. فدراسیون امسال برنامه های مسابقات ورزشی را نیمه دوم سال درنظر گرفته است.
چگینی، خاطرنشان کرد: اولین اعزام هم به انزلی داشتیم که از 16 تا 19 مهر برگزار شد. رقابتهای قهرمانی کشور بیماران تالاسمی بود که ما با 6 ورزشکار به مسابقات رفتیم و موفق شدیم یک مقام سومی شطرنج و یک مقام پنجمی نیز کسب کنیم.
رئیس هیأت ورزش بیماران خاص استان سمنان با بیان اینکه هفته آینده جشنواره نونهالان در رامسر برگزار می شود، اظهار کرد: انشالله که بتوانیم تعدادی از ورزشکارانمان تا رده سنی 18 سال را به این جشنواره که به نوعی استعدادیابی هم است، اعزام کنیم.
برنامه از تندرستی تا افتخار، با اجرای چراتی، روز های جمعه ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار