از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

اعزام بیماران خاص سمنان به مسابقات كشوری رامسر

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 10 آبان، با زهرا چگینی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان سمنان، درباره فعالیت های این هیأت گفتگو كرد.

1398/08/10
14:55

به گزارش رادیو ورزش؛ زهرا چگینی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان سمنان، در خصوص فعالیت ها و اقدامات این هیأت در سال جاری عنوان كرد: امسال ما افزایش تعداد ورزشكاران را داشتیم. تا به اكنون توانسته ایم حدود 250 ورزشكار را در سطح استان ساماندهی كنیم. از دیگر اقدامات این هیأت انتخاب سرپرست هیأت شهرستان گرمسار بود كه قطعاً با انتخاب وی، افراد جدیدی هم شناسایی می شوند و به هیأت ورزشی ما معرفی خواهند شد.
وی، افزود: مرداد ماه به مناسبت دهه ولایت و كرامت جشنواره ای را برگزار كردیم. بیماران مختلف در 4 رشته ورزشی به رقابت پرداختند. این مسابقات محكی بود برای رقابتهای اصلی مان كه نیمه دوم سال برگزار می شود. فدراسیون امسال برنامه های مسابقات ورزشی را نیمه دوم سال درنظر گرفته است.
چگینی، خاطرنشان كرد: اولین اعزام هم به انزلی داشتیم كه از 16 تا 19 مهر برگزار شد. رقابتهای قهرمانی كشور بیماران تالاسمی بود كه ما با 6 ورزشكار به مسابقات رفتیم و موفق شدیم یك مقام سومی شطرنج و یك مقام پنجمی نیز كسب كنیم.
رئیس هیأت ورزش بیماران خاص استان سمنان با بیان اینكه هفته آینده جشنواره نونهالان در رامسر برگزار می شود، اظهار كرد: انشالله كه بتوانیم تعدادی از ورزشكارانمان تا رده سنی 18 سال را به این جشنواره كه به نوعی استعدادیابی هم است، اعزام كنیم.
برنامه از تندرستی تا افتخار، با اجرای چراتی، روز های جمعه ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار