از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

فعالیت های اخیر هیأت ورزش بیماران خاص زنجان

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 17 آبان، با محمدرضا طهماسبی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان زنجان، درباره اقدامات و برنامه های این هیأت گفتگو کرد.

1398/08/17
16:14

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا طهماسبی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان زنجان، اقدامات اخیر هیأت را اینطور شرح داد: در هیأت ورزش بیماران خاص معمولاً 6 ماه اول سال را در بخش های جشنواره ای، آموزش ها و آمادگی کار می کنیم و در 6 ماه دوم برنامه های مسابقات را در تقویم سال در نظر می گیریم. کارهای ما بیشتر در بخش فرهنگی است که برای بالا بردن روحیه ورزشی بیماران خاص برگزار می شود. از مهمترین کارهای ما در بخش فرهنگی این بود که از قهرمانان سال گذشته تجلیل به عمل آوردیم تا انشالله با روحیه خوب مجدداً در مسابقات شرکت کنند.
وی، افزود: برگزاری دوره های مختلف آموزشی تغذیه سالم، کمک های اولیه، حقوق شهروندی، روانشناسی و کلاس های توجیهی از دیگر فعالیت های ما است. اخیراً آموزش پتانگ را با حضور استاد امیری از فدراسیون برگزار کردیم که با استقبال خوب ورزشکاران روبرو شد.
طهماسبی، یادآور شد: از مهر ماه تا پایان سال 9 مرحله ورزشی مسابقات کشوری را داریم که یک مرحله آن انجام شد؛ یکی در بخش بیماران تالاسمی در بندر انزلی بود که مهر ماه با 6 شرکت کننده حاضر شدیم. یک مرحله هم مسابقات نوجوانان و نونهالان را داریم که ماه جاری در گروه های دیابت و پیوند اعضا و در رشته های دارت، ، شنا و پتانگ برگزار می شود و ما با 10 ورزشکار حضور خواهیم یافت.
رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به مهمترین بخش فعالیت این هیأت اشاره کرد و گفت: ما میزبانی 60 نفر از قهرمانان اعزامی به نیوکاسل انگلیس را داشتیم که خوشبختانه اردوی خوب و درخور شأن فدراسیون و ورزشکاران را برگزار کردیم و در نهایت این ورزشکاران رتبه سوم جهانی را بدست آوردند.
برنامه از تندرستی تا افتخار، با اجرای چراتی، روز های جمعه ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار