از تندرستی تا افتخار جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

از تندرستي تا افتخار

فعالیت های اخیر هیأت ورزش بیماران خاص زنجان

برنامه "از تندرستی تا افتخار" جمعه 17 آبان، با محمدرضا طهماسبی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان زنجان، درباره اقدامات و برنامه های این هیأت گفتگو كرد.

1398/08/17
16:14

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا طهماسبی، رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان زنجان، اقدامات اخیر هیأت را اینطور شرح داد: در هیأت ورزش بیماران خاص معمولاً 6 ماه اول سال را در بخش های جشنواره ای، آموزش ها و آمادگی كار می كنیم و در 6 ماه دوم برنامه های مسابقات را در تقویم سال در نظر می گیریم. كارهای ما بیشتر در بخش فرهنگی است كه برای بالا بردن روحیه ورزشی بیماران خاص برگزار می شود. از مهمترین كارهای ما در بخش فرهنگی این بود كه از قهرمانان سال گذشته تجلیل به عمل آوردیم تا انشالله با روحیه خوب مجدداً در مسابقات شركت كنند.
وی، افزود: برگزاری دوره های مختلف آموزشی تغذیه سالم، كمك های اولیه، حقوق شهروندی، روانشناسی و كلاس های توجیهی از دیگر فعالیت های ما است. اخیراً آموزش پتانگ را با حضور استاد امیری از فدراسیون برگزار كردیم كه با استقبال خوب ورزشكاران روبرو شد.
طهماسبی، یادآور شد: از مهر ماه تا پایان سال 9 مرحله ورزشی مسابقات كشوری را داریم كه یك مرحله آن انجام شد؛ یكی در بخش بیماران تالاسمی در بندر انزلی بود كه مهر ماه با 6 شركت كننده حاضر شدیم. یك مرحله هم مسابقات نوجوانان و نونهالان را داریم كه ماه جاری در گروه های دیابت و پیوند اعضا و در رشته های دارت، ، شنا و پتانگ برگزار می شود و ما با 10 ورزشكار حضور خواهیم یافت.
رئیس هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به مهمترین بخش فعالیت این هیأت اشاره كرد و گفت: ما میزبانی 60 نفر از قهرمانان اعزامی به نیوكاسل انگلیس را داشتیم كه خوشبختانه اردوی خوب و درخور شأن فدراسیون و ورزشكاران را برگزار كردیم و در نهایت این ورزشكاران رتبه سوم جهانی را بدست آوردند.
برنامه از تندرستی تا افتخار، با اجرای چراتی، روز های جمعه ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
از تندرستی تا افتخار