نقد کتاب جمعه از ساعت 15:00 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

نقد كتاب

معرفی کتاب " مدیریت پروژه های ورزشی"

برنامه "نقد کتاب" روز جمعه سوم اسفند با حضور دکتر مرتضی دوستی، مولف کتاب و استاد دانشگاه به بررسی کتاب "مدیریت پروژه های ورزشی" اختصاص داشت.

1397/12/04
09:01

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر مرتضی دوستی، مولف کتاب و استاد دانشگاه پیرامون ویژگی های کتاب "مدیریت پروژه های ورزشی" گفت: این کتاب برای ورزشکاران، مدیران ورزشی و کسانی که در حوزه پروژه های ورزشی مشارکت دارند؛ کاربردی است. این کتاب هم جنبه های نظری را بیان می کند و هم با مصادیق عملی آنها را تحلیل می کند.
وی ادامه داد: کتاب با اینکه بتازگی چاپ شده بازخوردهای خوبی داشته است. کتاب طبق سرفصلهای وزارت علوم نوشته شده است. ویژگی منحصر به فرد کتاب مدیریت پروژه های ورزشی این است که در هر فصل منابع مورد استفاده همان فصل ذکر شده است. هر گزارشی که آورده شده منبع ذکر شده و در هر فصل حداقل 15 منبع استفاده شده است.
دوستی خاطر نشان کرد: تالیف این کتاب یک کار گروهی بود و هر فصل با نام همکاری که آن فصل را کار کرده مشخص شده است. هر پاراگرافی که از از جایی گرفته شده با ادبیات خودمان نوشته و منبع آن هم ذکر شده است.
وی عنوان کرد: این کتاب شامل 8 فصل است که عبارتند از مدیریت منابع انسانی، ارزیابی و کنترل، مدیریت تدارکات، قراردادها و پیمان‌‌ها، مدیریت ریسک، مدیریت زمان، مدیریت سیستم‌های اطلاعات و مدیریت هزینه.
این مولف در رابطه با علت پائین بودن تیراژ کتاب تصریح کرد: با توجه به عدم حمایت از بخش خصوصی در حوزه نشر کتاب بویژه کتب ورزشی تیراژ کتابها پائین است. این کتاب با 280 صفحه به قیمت 45 هزار تومان به بازار عرضه شده است که اگر توسط بخش دولتی چاپ شده بود، قیمت کمتری داشت.
برنامه "نقد کتاب" روز جمعه سوم اسفند با اجرای محمدی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه هر جمعه ساعت 15:05 به مدت 25 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
نقد کتاب