میراث ایرانی جمعه از ساعت 08:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ميراث ايراني

گرگان، میزبان مسابقات كبدی قهرمانی آسیا


برنامه "میراث ایرانی" جمعه 5 آبان، با مقصودلو، رئیس فدراسیون كبدی، درباره مسابقات پیش روی تیم ملی به گفتگو پرداخت.

1396/08/06
09:07


به گزارش رادیو ورزش؛ مقصودلو، رئیس فدراسیون كبدی، در خصوص زمان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا و شرایط تیم اظهار داشت: هم اكنون اردوهای تیم های ملی در آكادمی ملی المپیك و مجموعه ورزشی بعثت در جریان است و تیم بانوان و آقایان زیر نظر مربیان خارجی تمرینات خود را پیگیری می كنند تا برای مسابقات قهرمانی آسیا كه انشالله از 1 تا 5 آذر در گرگان برگزار می شود، آماده شوند.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا مشخص شده چند تیم در این مسابقات حضور پیدا می كنند، بیان كرد: از حدوداً 25 كشور برای شركت در این مسابقات دعوت كردیم كه تا به الان 11 تیم در بخش بانوان و 10 تیم در بخش آقایان اعلام آمادگی كرده اند. تیم های عراق، سریلانكا، ژاپن، كره جنوبی، افغانستان، پاكستان، تایلند، هندوستان، تركمنستان و ایران در هر دو بخش آقایان و بانوان شركت می كنند و فقط تیم چین تایپه در بخش بانوان حضور پیدا می كنند. در حال رایزنی هستیم كه تا 10 آذر به تیم ها مهلت دهیم تا انشالله تعداد تیم ها افزایش پیدا كند.
مقصودلو، درباره شرایط كشور برای میزبانی مسابقات گفت: ما هتل جهانگردی، شاهد و فرهنگیان را به خدمت گرفته ایم و از نظر اسكان مشكلی نداریم. فردا با حضور دكتر مناف هاشمی، استاندار گلستان، همچنین طیبی، مدیر كل ورزش و جوانان استان جلسه ای خواهیم داشت. هدف از برگزاری این نشست ارائه بهترین خدمات در این مسابقات است. خوشبختانه همه ارگان ها اعلام آمادگی كرده اند. امیدوارم این مسابقات به بهترین وجه برگزار شود.
برنامه میراث ایرانی با رویكرد پرداختن به رشته های ورزشی روستایی و كبدی و چوگان ساعت 8:05 صبح های جمعه به مدت 55 دقیقه، با اجرای اسكویی تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
میراث ایرانی