میراث ایرانی جمعه از ساعت 08:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ميراث ايراني

برگزاری رویداد سواركاری CEI در اصفهان

در برنامه "میراث ایرانی" جمعه 19 آبان، خرقانی، مدیر روابط عمومی فدراسیون سواركاری، اخباری از فدراسیون را به اطلاع رساند.

1396/08/19
23:48

به گزارش رادیو ورزش؛ خرقانی، مدیر روابط عمومی فدراسیون سواركاری، رویدادهای آتی فدراسیون را بدین صورت شرح داد: رویداد سواركاری CSI یك ستاره كه با عنوان نقش جهان نامگذاری شده است، 24 و 25 آبان ماه در دو مسافت 90 و 119 كیلومتر در شهرضا استان اصفهان برگزار می شود. اسب و سواری می توانند در این مسابقات شركت كنند كه هر كدام دو مسابقه مسافت 40 تا 60 كیلومتر و دو مسابقه 80 تا 90 كیلومتر سرعت محدود را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند.
وی، عنوان كرد: حدود 35 سواركار از استان های مختلف كشور در این مسابقه شركت می كنند. رقابت CEI زیر نظر فدراسیون جهانی و توسط 2 كارشناس و داور این فدراسیون برگزار می شود. فدراسیون در حال حاضر پیگیر این موضوع است كه بعد از پایان مسابقه بتواند رقابت بین المللی 2 ستاره را در رشته استقامت در ایران میزبانی كند.
خرقانی به مدال آوری نماینده خوب كشورمان در مسابقات تایلند اشاره كرد و گفت: طوفان ترابی سواركار خوب كشورمان روز گذشته در مسابقات 3 روزه تایلند كه با حضور كشورهای قطر، ژاپن و اندونزی برگزار می شد، توانست مدال ارزشمند برنز این مسابقات را برای ما كسب كند. امتیاز مسابقه حضور در رقابت قهرمانی آسیا سال آینده است كه نماینده خوب كشورمان موفق به كسب این امتیاز شد.
برنامه میراث ایرانی با رویكرد پرداختن به رشته های ورزشی روستایی و كبدی و چوگان ساعت 8:05 صبح های جمعه به مدت 55 دقیقه، با اجرای اسكویی تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
میراث ایرانی