میراث ایرانی جمعه از ساعت 08:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ميراث ايراني

عنوان نخست نزاجا در جام شهدای دانش آموزی چوگان


در برنامه "میراث ایرانی" جمعه 26 آبان، چارین، مدیر روابط عمومی فدراسیون چوگان، اخباری از فدراسیون را ارائه كرد.

1396/08/27
08:22


به گزارش رادیو ورزش؛ چارین، مدیر روابط عمومی فدراسیون چوگان، اخبار فدراسیون را بدین صورت شرح داد: در هفته گذشته فینال رقابتهای چوگان، جام شهدای دانش آموزی را داشتیم كه روز دوشنبه 22 آبان ماه به همت هیأت چوگان استان تهران و همكاری فدراسیون چوگان و با حضور فرمانده پشتیبانی قرارگاه نزاجا، رئیس اداره كل ورزش و جوانان جنوب شرق استان تهران، رئیس باشگاه ذوالجناح، دبیر فدراسیون، رئیس هیأت چوگان استان تهران و سایر مقامات كشوری و لشكری در باشگاه چوگان قصر فیروزه برگزار شد. تیم ارتش با نتیجه 6 بر 3 مقابل خرگوش دره به برتری رسید و جام قهرمانی را بالای سر برد.
وی، تصریح كرد: این رقابت ها در چهار چوكه هفت دقیقه ای برگزار شد كه در چوكه نخست تیم چوگان خرگوش دره با گلزنی «احمد فتاحی» به برتری رسید. اما در چوكه دوم «امیررضا بهبدی» بازی را به تساوی یك بر یك رساند.
در چوكه سوم هنرنمایی بهبدی ها سبب شد تیم نزاجا سه بار گوی را از دروازه خرگوش دره عبور دهد و در چوكه چهارم «رضا بهبدی» دوبار دیگر گلزنی كرد. «احمد فتاحی» و «مسعود پورسعادتی» هر كدام یك گل در چوك های سوم و چهارم برای تیم خرگوش دره به ثمر رساندند.
داوری این رقابت ها بر عهده معین شكوهی و محمدرضا بهبدی بود.
برنامه میراث ایرانی با رویكرد پرداختن به رشته های ورزشی روستایی و كبدی و چوگان ساعت 8:05 صبح های جمعه به مدت 55 دقیقه، با اجرای اسكویی تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
میراث ایرانی