میراث ایرانی جمعه از ساعت 08:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ميراث ايراني

افتتاح خانه ورزش روستایی و رشد بازی های بومی و محلی

برنامه "میراث ایرانی" جمعه 17 آذر، احمدوند، مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی، اخبار فدراسیون در هفته جاری را شرح داد.

1396/09/18
09:28

به گزارش رادیو ورزش؛ احمدوند، مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی، اخبار فدراسیون را بدین صورت شرح داد: همزمان با سفر دکتر سلطانی فر به شهرستان گرمسار، افتتاح 6 خانه ورزش روستایی در این استان را داشتیم؛ همچنین در هفته جاری نهمین المپیاد فرهنگی ورزشی روستاییان استان اصفهان در بخش آقایان برگزار شد که به میزبانی شهر فلاورجون بود. این المپیاد با استقبال خوبی مواجه شد و بیش از 35 ورزشکار در آن حضور داشتند. امیدوارم از این دست المپیادهای ورزشی روستاییان در دیگر استان های کشورمان هم رواج پیدا کند و همه ساله چنین مسابقاتی را برگزار کنیم.
مجمع انتخابات هیأت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان همدان در این هفته برگزار شد و مهرداد نادری فر برای سومین بار پیاپی به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد. همچنین جشنواره بازیهای بومی محلی را در دانشگاه پیام نور شهرستان بیرجند داشتیم که با نام جام وحدت در خراسان جنوبی برپا شد.
وی، افزود: مسابقات کشتی آزاد نوجوانان روستایی در شهرستان اسلامشهر تهران برگزار شد. جشنواره بازیهای بومی محلی ویژه بانوان را با حضور150 ورزشکار بانو در شهرستان فارسان استان چهارمحال بختیاری داشتیم؛ همچنین جشنواره بازیهای بومی محلی در روستای شهداد شهرستان زاهدان برگزار شد که این جشنواره نیز ویژه بانوان بود.
برنامه میراث ایرانی با رویکرد پرداختن به رشته های ورزشی روستایی و کبدی و چوگان ساعت 8:05 صبح های جمعه به مدت 55 دقیقه، با اجرای اسکویی تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
میراث ایرانی