میراث ایرانی جمعه از ساعت 08:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ميراث ايراني

نگاهی بر اقدامات اخیر فدراسیون کبدی

در برنامه "میراث ایرانی" جمعه 4 خرداد، مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی به ارائه اخبار و رویدادهای این فدراسیون پرداخت.

1397/03/05
10:40

به گزارش رادیو ورزش؛ مارکولایی، مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در تشریح اخبار فدراسیون با اشاره به برگزاری جلسه کمیته فنی و هیأت رئیسه فدراسیون در روز سه شنبه گفت: ابتدا اعضای کمیته فنی در خصوص اوضاع تیم ملی و در ادامه اعضای هیأت رئیسه در خصوص برنامه های تیم ملی و عملکرد فدراسیون در 2 ماه ابتدای سال 97 گفتگو کردند.
وی افزود: طبق توافق رئیس فدراسیون کبدی با مدیرکل تربیت بدنی قرارگاه پدافند هوایی کشور مقرر شده مسابقات کبدی ارتش های ایران با حضور نظامیان سراسر کشور در تابستان برگزار شود.
مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی عنوان کرد: در راستای بازدید از استان های کشور که از برنامه های اصلی رئیس فدراسیون است، در اردیبهشت ماه دکتر اورسجی رییس این فدراسیون 2 سفر را انجام داده است. در سفر نخست به استان سمنان دومین خانه کبدی این استان در شهرستان مهدیشهر افتتاح شد که این شهرستان آمادگی خود را برای میزبانی اردوهای تیم ملی نیز اعلام کرده است و هشتمین اردوی تیم ملی کبدی کشور طی روزهای آینده در این شهرستان پیگیری خواهد شد.
سفر دوم رییس فدراسیون به استان قزوین بوده که با حضور در مجمع عمومی هیأت این استان، با مسئولین و چهره های ورزشی دیداری داشت تا از وضعیت رشته کبدی در قزوین مطلع شوند.
وی در ارتباط با وضعیت اردویی تیم ملی اظهار کرد: تا کنون 8 اردو را در بخش بانوان پشت سر گذاشته ایم که هشتمین اردو از چهارشنبه گذشته شروع شد و تا 12 خرداد ادامه خواهد داشت.
وی از دعوت 18 بانوی کبدی کار توسط سرمربی تیم ملی بانوان به اردوی تیم ملی خبر داد و افزود: در بخش آقایان هم 20 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده اند و در حال پشت سر گذاشتن هفتمین اردوی تمرینی هستیم. این اردو از 31 اردیبهشت ماه شروع شده است و به مدت 11 روز در شهرستان رامسر دنبال می شود.
برنامه میراث ایرانی، با اجرای مسعود اسکویی، هر جمعه ساعت 8:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
میراث ایرانی