میراث ایرانی جمعه از ساعت 08:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ميراث ايراني

نگاهی بر اقدامات اخیر فدراسیون كبدی

در برنامه "میراث ایرانی" جمعه 4 خرداد، مدیر روابط عمومی فدراسیون كبدی به ارائه اخبار و رویدادهای این فدراسیون پرداخت.

1397/03/05
10:40

به گزارش رادیو ورزش؛ ماركولایی، مدیر روابط عمومی فدراسیون كبدی در تشریح اخبار فدراسیون با اشاره به برگزاری جلسه كمیته فنی و هیأت رئیسه فدراسیون در روز سه شنبه گفت: ابتدا اعضای كمیته فنی در خصوص اوضاع تیم ملی و در ادامه اعضای هیأت رئیسه در خصوص برنامه های تیم ملی و عملكرد فدراسیون در 2 ماه ابتدای سال 97 گفتگو كردند.
وی افزود: طبق توافق رئیس فدراسیون كبدی با مدیركل تربیت بدنی قرارگاه پدافند هوایی كشور مقرر شده مسابقات كبدی ارتش های ایران با حضور نظامیان سراسر كشور در تابستان برگزار شود.
مدیر روابط عمومی فدراسیون كبدی عنوان كرد: در راستای بازدید از استان های كشور كه از برنامه های اصلی رئیس فدراسیون است، در اردیبهشت ماه دكتر اورسجی رییس این فدراسیون 2 سفر را انجام داده است. در سفر نخست به استان سمنان دومین خانه كبدی این استان در شهرستان مهدیشهر افتتاح شد كه این شهرستان آمادگی خود را برای میزبانی اردوهای تیم ملی نیز اعلام كرده است و هشتمین اردوی تیم ملی كبدی كشور طی روزهای آینده در این شهرستان پیگیری خواهد شد.
سفر دوم رییس فدراسیون به استان قزوین بوده كه با حضور در مجمع عمومی هیأت این استان، با مسئولین و چهره های ورزشی دیداری داشت تا از وضعیت رشته كبدی در قزوین مطلع شوند.
وی در ارتباط با وضعیت اردویی تیم ملی اظهار كرد: تا كنون 8 اردو را در بخش بانوان پشت سر گذاشته ایم كه هشتمین اردو از چهارشنبه گذشته شروع شد و تا 12 خرداد ادامه خواهد داشت.
وی از دعوت 18 بانوی كبدی كار توسط سرمربی تیم ملی بانوان به اردوی تیم ملی خبر داد و افزود: در بخش آقایان هم 20 بازیكن به اردوی تیم ملی دعوت شده اند و در حال پشت سر گذاشتن هفتمین اردوی تمرینی هستیم. این اردو از 31 اردیبهشت ماه شروع شده است و به مدت 11 روز در شهرستان رامسر دنبال می شود.
برنامه میراث ایرانی، با اجرای مسعود اسكویی، هر جمعه ساعت 8:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
میراث ایرانی