میراث ایرانی جمعه از ساعت 08:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ميراث ايراني

تسریع در افتتاح "خانه ورزش" های روستایی

در برنامه "میراث ایرانی" جمعه 11 خرداد، احمدوند، مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی و کاظمیان، دبیر فدراسیون سوارکاری اخباری را شرح دادند.

1397/03/12
09:26

به گزارش رادیو ورزش؛ احمدوند، مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی، در خصوص اقدامات اخیر این فدراسیون گفت: در هفته ای که گذشت افتتاح تعدادی خانه ورزش روستایی در شهرستان های مختلف کشور را داشتیم. از جمله افتتاح 2 خانه ورزش روستایی در شهرستان خارک استان سیستان بلوچستان و نیز افتتاح سومین خانه ورزش روستایی شهرستان تایباد در استان خراسان رضوی.
با برنامه ریزی های بعمل آمده رشد افتتاح خانه های ورزش روستایی به خصوص در مناطق مرزی کشور سرعت بالایی گرفته است. امیدواریم همه روستاهای بالای هزار نفر صاحب خانه ورزش روستایی شوند و از امکانات ورزشی کمال استفاده را داشته باشند.
وی افزود: هفته گذشته مسابقات متعددی را در قالب جام رمضان داشتیم. مسابقات فوتبال روستایی در شهرستان رفنسنجان استان کرمان و مسابقات والیبال روستایی در شهرستان گنبد استان گلستان برگزار شد. ما همچنین جشنواره بازیهای بومی محلی را در شهرستان خاش برپا کردیم.
کاظمیان، دبیر فدراسیون سوارکاری، در تشریح اخبار این فدراسیون اظهار داشت: مسابقات اسب دوانی گنبد به اتمام رسید. در ماه مبارک رمضان استراحتی خواهیم داشت و انشالله رقابتها از اول تیرماه در بندر ترکمن به مدت 8 هفته در روزهای جمعه توسط هیأت سوارکاری گلستان برگزار خواهد شد. یکی از فعالیت های بسیار خوبی که در 27 خرداد ماه شروع خواهد شد، نمایشگاه بین المللی اسب است که در شهر آفتاب برپا می شود. یک شوی استاندارد هم با حضور داوران بین المللی برنامه ریزی شده که در شهر آفتاب برگزار می شود. تقریباً 2 روز بعد از این جشنواره مسابقات بین المللی CSIW که امتیاز وردکاپ دارد را در مجموعه نوروزآباد تهران آغاز خواهیم کرد. در این مسابقات سوارکان می توانند امتیاز شرکت در مسابقات جام جهانی را بدست بیاورند.
وی خاطرنشان کرد: 19 خرداد ماه ساعت 18:30 مجمع انتخاباتی را در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهیم کرد. امیدوارم که این مجمع به خوبی برگزار شود و فردی که توانمند است، توسط اعضای مجمع رأی بیاورد و فدراسیون بدون وقفه کار خود را به بهترین شکل دنبال کند.
برنامه میراث ایرانی، امروز با اجرای سبحان اکرامی روی آنتن رفت. این برنامه هر جمعه ساعت 8:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
میراث ایرانی