میراث ایرانی جمعه از ساعت 08:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ميراث ايراني

تسریع در افتتاح "خانه ورزش" های روستایی

در برنامه "میراث ایرانی" جمعه 11 خرداد، احمدوند، مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی و كاظمیان، دبیر فدراسیون سواركاری اخباری را شرح دادند.

1397/03/12
09:26

به گزارش رادیو ورزش؛ احمدوند، مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی، در خصوص اقدامات اخیر این فدراسیون گفت: در هفته ای كه گذشت افتتاح تعدادی خانه ورزش روستایی در شهرستان های مختلف كشور را داشتیم. از جمله افتتاح 2 خانه ورزش روستایی در شهرستان خارك استان سیستان بلوچستان و نیز افتتاح سومین خانه ورزش روستایی شهرستان تایباد در استان خراسان رضوی.
با برنامه ریزی های بعمل آمده رشد افتتاح خانه های ورزش روستایی به خصوص در مناطق مرزی كشور سرعت بالایی گرفته است. امیدواریم همه روستاهای بالای هزار نفر صاحب خانه ورزش روستایی شوند و از امكانات ورزشی كمال استفاده را داشته باشند.
وی افزود: هفته گذشته مسابقات متعددی را در قالب جام رمضان داشتیم. مسابقات فوتبال روستایی در شهرستان رفنسنجان استان كرمان و مسابقات والیبال روستایی در شهرستان گنبد استان گلستان برگزار شد. ما همچنین جشنواره بازیهای بومی محلی را در شهرستان خاش برپا كردیم.
كاظمیان، دبیر فدراسیون سواركاری، در تشریح اخبار این فدراسیون اظهار داشت: مسابقات اسب دوانی گنبد به اتمام رسید. در ماه مبارك رمضان استراحتی خواهیم داشت و انشالله رقابتها از اول تیرماه در بندر تركمن به مدت 8 هفته در روزهای جمعه توسط هیأت سواركاری گلستان برگزار خواهد شد. یكی از فعالیت های بسیار خوبی كه در 27 خرداد ماه شروع خواهد شد، نمایشگاه بین المللی اسب است كه در شهر آفتاب برپا می شود. یك شوی استاندارد هم با حضور داوران بین المللی برنامه ریزی شده كه در شهر آفتاب برگزار می شود. تقریباً 2 روز بعد از این جشنواره مسابقات بین المللی CSIW كه امتیاز وردكاپ دارد را در مجموعه نوروزآباد تهران آغاز خواهیم كرد. در این مسابقات سواركان می توانند امتیاز شركت در مسابقات جام جهانی را بدست بیاورند.
وی خاطرنشان كرد: 19 خرداد ماه ساعت 18:30 مجمع انتخاباتی را در آكادمی ملی المپیك برگزار خواهیم كرد. امیدوارم كه این مجمع به خوبی برگزار شود و فردی كه توانمند است، توسط اعضای مجمع رأی بیاورد و فدراسیون بدون وقفه كار خود را به بهترین شكل دنبال كند.
برنامه میراث ایرانی، امروز با اجرای سبحان اكرامی روی آنتن رفت. این برنامه هر جمعه ساعت 8:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
میراث ایرانی