گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

احمدی خبر داد افزایش زمان پخش رادیو ورزش بانوان به 8 ساعت در روز

مدیر رادیو ورزش از 8 ساعته شدن رادیو ورزش بانوان خبر داد.

1402/04/12
12:06

علی اصغر احمدی مدیر رادیو ورزش ضمن تبریك دهه مبارك ولایت گفت: با توجه به اینكه رادیو ورزش بخشی از برنامه‌های خود را به رویدادهای ورزشی می‌پردازد مانند سنوات گذشته امسال هم با توجه به مسابقات مهمی مانند مسابقات هانگژو، پاراآسیایی و جام ملت‌ها به پیشواز این رویدادهای مهم می‌رویم و برنامه‌ی از این سو تا هانگژو از اواخر تیر ماه به روی آنتن می‌رود كه به نحوه آماده سازی تیم‌ها و ورزشكارها و نحوه حضور آنها خواهد پرداخت.

احمدی ادامه داد: بقیه برنامه‌های شبكه رادیویی ورزش با توجه به سند تحول و رادیو ورزش و تغییر رویكرد منعطف می‌شود به مولفه‌هایی كه به آن تاكید شده است مثلاً برنامه ایران خاك دلیران به استان‌ها، روستاها و شهرستان‌ها می‌پردازد. با توجه به اینكه مدال آوران ما فقط در تهران نیستند و در همه استان‌ها هستند در راستای ورزش همگانی و قهرمانی به تمام استان‌های كشور می‌پردازیم و برنامه‌های جدید در تابستان درباره اوقات فراغت و تابستان و جوانان و تغییر رویكرد موضوع جمعیت به آن پرداخته می‌شود.

مدیر رادیو ورزش تصریح كرد: با توجه به اینكه كشتی یك رشته مدال آور و ملی است و همچنین فوتبال رشته صنعت جهانی و هیجان آور است و قواعد ساده‌ای دارد مخاطبان زیادی را جذب كرده است، اما رسالت این نیست كه فقط به فوتبال و ورزش‌های مدال آور بپردازیم ما به همه رشته‌ها والیبال هندبال وزنه برداری رزمی و غیره حتی به صورت لحظه‌ای و خبری خواهیم پرداخت.

احمدی درباره انتخاب كارشناسان رادیو ورزش گفت: ما در انتخاب كارشناسان كه از بدنه ورزش هستند به صورت تخصصی ورود می‌كنیم و از كارشناسانی كه سابقه فرهنگی و نویسندگی در مطبوعات دارند و همچنین نیروهای جوانتر با توجه به نحوه آموزش و آشنایی با تكنولوژی و فن‌آوری نوین و نگاه جدیدتر به فراخور موضوعات استفاده می‌كنیم.

مدیر رادیو ورزش درباره رادیو ورزش بانوان گفت: از مسابقات المپیك و پارالمپیك كه مسابقات بانوان پخش شد و با توجه به نگاه ویژه به بانوان ایرانی این بستر از معاونت صدا و مدیریت قبلی شبكه ورزش فراهم شد تا كانال ویژه رادیو برای بانوان به منظور پوشش مسابقات و رویدادهای بانوان تاسیس شود و از بیست و پنجم تیر 1402 رادیو ورزش بانوان از 4 ساعت به 8 ساعت تبدیل می‌شود.

احمدی درباره ویزا ندادن به برخی اعضای تیم ملی والیبال از طرف آمریكا اظهار كرد: وظیفه تمام چهره‌های ورزشی و فرهنگی هست كه به این موضوعات بپردازند و رسالت ما نیز چنین است كه به این موضوع در شبكه پرداخته شود.

مدیر شبكه رادیو ورزش در آخر ضمن تشكر از تمام همكاران و پیشكسوتان ورزشی اصافه كرد: رادیو ورزش نیاز به یك پوست اندازی دارد، آموزش و جذب نیروهای جوان به خصوص در بخش بانوان و نیاز به كیفی شدن برنامه‌ها و گونه‌های جدید و مستندسازی در دستوركار است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی