گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

مهدی: تحریم، یكی از چالش‌های آمدن VAR به لیگ برتر است

رئیس كمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال كشور گفت: چالش‌های VAR هم در داخل فوتبال و هم در خارج از مجموعه فوتبال مثل تحریم‌ها است و اگر نهادهای خارج از مجموعه فوتبال نیز بیشتر كمك كنند قطعا این مسیر سریعتر پیش خواهد رفت.

1402/04/19
11:15

سهیل مهدی رئیس كمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال كشور در گفت‌وگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش پیرامون آخرین وضعیت VAR و احتمال استفاده از آن در این فصل گفت: چالش‌های VAR هم در داخل فوتبال و هم در خارج از مجموعه فوتبال مثل تحریم‌ها است، اما شخص آقای وزیر ورزش به طور جدی پیگیر این مساله هستند و اگر نهادهای خارج از مجموعه فوتبال نیز بیشتر كمك كنند قطعا این مسیر سریعتر پیش خواهد رفت و امیدواریم در این زمینه نهادهای بین المللی نیز به هموارسازی این مسیر كمك شایانی داشته باشند.

وی درباره بدهی‌ها و پرونده‌های حقوقی باشگاه های لیگ برتری اظهار كرد: این بحث در حوزه همكاران نقل و انتقال است، اما من هم شنیدم كه چندین تیم در این زمینه دارای مشكلاتی هستند و متاسفانه تیمها نیز كارها را به دقیقه 90 موكول می‌كنند، اما معمولا تا روزهای آخر این مشكل حل می‌شود.

مهدی درباره فیفادی و مسابقات آماده سازی تیم ملی بیان كرد: ما 40 روز پیش با آقای قلعه نویی و آقای عنایتی جلساتی در این خصوص داشتیم و كلیات را تا آخر نیم فصل لحاظ كردیم.

رئیس كمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال كشور درباره شایعاتی كه درباره یكی از تیم‌های تازه صعود كرده به لیگ برتر وجود دارد، بیان كرد: پیگیری این موارد مربوط به نهادهای قضایی است و قطعا اگر مورد خاصی باشد نهاد قضایی ورود خواهد كرد و كار به نتیجه مثبت خواهد رسید.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه راس ساعت 06:40 دقیقه از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی