گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

رستمی اعلام كرد؛ پوشش بیشتر رشته‌های ورزشی بانوان با افزایش ساعت رادیو ورزش بانوان

مدیر رادیو ورزش بانوان گفت: با توجه به افزایش ساعت پخش رادیو ورزش بانوان از 4 به 8 ساعت، تعداد رشته‌های بیشتری را تحت پوشش قرار می‌دهیم.

1402/05/01
16:10

مریم رستمی مدیر رادیو ورزش بانوان با حضور در برنامه گفتگوی ساعت 10:30 دقیقه شبكه خبر بیان كرد: در یك سال گذشته با توجه به شرایط و محدودیتهایی كه در حوزه انسانی در ورزش بانوان داشتیم، اولین های زیادی را رقم زدیم.

وی ادامه داد: پخش مسابقات مختلف در چندین رشته به صورت كامل برای اولین بار از رسانه ملی پخش شد. مسابقات در رشته های والیبال، هندبال، بسكتبال، فوتبال و حتی هاكی روی یخ، با حضور بانوان و كارشناسان متخصص بانو پخش شد.

رستمی افزود: در حوزه تولید برنامه در قالبهای مختلف برنامه سازی و برنامه مجله تركیبی داریم كه به صورت تصویری صبح ها از طریق ایرانصدا و بخشی هم از طریق FM پخش می شود.

مدیر رادیو ورزش بانوان اضافه كرد: از اتفاقات خوب دیگر می توان به ساخت زندگینامه 70 ورزشكار بانو اشاره كرد؛ همچنین مستند "داستان زندگی من" حضور پررنگی در جشنواره پژواك داشته و جوایز خوبی هم كسب
كرده ایم.

رستمی ادامه داد: در بخش ورزش همگانی برنامه گلخونه را داریم كه پخش آن هم از رادیو ورزش و برنامه كاربردی ایرانصدا توجه ویژه‌ای به محوریت زن و ترویج سبك زندگی ایرانی و اسلامی دارد.

وی اظهار كرد: در كنار دوستان گزارشگر از تجربیات بازیكنان، مربیان و همكاران وزارت ورزش استفاده می كنیم.

مدیر رادیو ورزش بانوان گفت: بنای این شبكه براساس حضور بانوان است و تمام اعضای رادیو از بانوان تشكیل شده است. حتی در محل مسابقات گزارشگران خانم حضور پیدا می كنند.

وی صمن تشكر از مدیریت رادیو ورزش گفت: با توجه به برگزاری مسابقات آسیایی و رویدادهای پیش رو و افزایش ساعت پخش، تعداد رشته های بیشتری را پوشش خواهیم داد و حمایت و هم افزایی شبكه های رادیویی و تلویزیونی باعث بیشتر دیده شدن و شنیده شدن و در نهایت خروجی بهتر می‌شود.

رستمی تصریح كرد: در حال حاضر 4 ساعت برنامه روی آنتن می‌رود كه در مرحله بعدی به 6 و سپس به 8 ساعت تولید برنامه می‌رسد و افزایش پخش مسابقات زنده بانوان را هم خواهیم داشت.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی