گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

صنعت‌نفت 0-3 استقلال: استارت شیرین نكو با صدرنشینی

استقلال تهران با نتیجه سه بر صفر صنعت نفت آبادان را شكست داد.

1402/05/20
00:55

به گزارش رادیو ورزش؛ استقلال در هفته نخست لیگ برتر در آبادان، با ارائه یك نمایش كاملا برتر و دیدنی، با سه گل از سد میزبان خود، صنعت نفت، گذشت و برای دیگر رقبای قهرمانی خط و نشان كشید.

تا میانه‌های نیمه نخست، موقعیت چندان خطرناكی به روی دروازه‌ها خلق نشد تا اینكه ارسال سلمانی از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر مطهری از پشت نقطه پنالتی، با ضربه سر مطهری همراه شد كه فهد طالب توپ را از آن خود كرد.


استقلال در دقیقه 30 موفق شد به گل نخست بازی دست یابد. روی پرتاب بلند جلالی و دفع ناقص مدافع صنععت نفت، توپ به آرش رضاوند رسید و این بازیكن پس از یك كنترل خوب و با روی زانو، ضربه‌اش را روانه دروازه كرد و گل نخست بازی را به زیبایی وارد دروازه فهد طالب كرد.

صنعت نفت می‌توانست در دقایق انتهایی نیمه اول گل تساوی را به ثمر برساند كه ضربه شریعت‌زاده به شكل خطرناكی به بیرون رفت. در آغاز نیمه دوم، استقلالی‌ها موفق شدند اختلاف را افزایش دهند. ارسال دیدنی جلالی با ضربه سر تماشایی مطهری به گل دوم آبی پوشان تبدیل شد.

استقلال یك بار دیگر روی دروازه نفت خطرساز شد و به گل رسید. صالح حردانی با حركتی انفرادی از میانه میدان به سمت دروازه صنعت نفت هجوم برد و پس از عبور از میان مدافعان میزبان، وارد محوطه جریمه شد و با ضربه‌ای زمینی و دیدنی به گوشه دروازه، توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه نیز صنعت نفت چند فرصت خوب برای گلزنی داشت كه از دست رفتند. ابتدا شوت سركش شنانی را جلالی با ضربه سر از روی خط دروازه برگشت داد و سپس شوت تهی‌دست را سیدحسین حسینی با واكنشی تماشایی دفع كرد.

در دقایق پایانی بازی بود كه دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند. ابتدا شوت بهمئی پس از برخورد به مدافع استقلال ارتفاع گرفت و حسینی آن را از روی خط برگرداند و سپس آرمان رمضانی روی ارسال دیدنی جلالی فرصت خوبی داشت كه شوت سركش او با اختلاف كمی از كنار تیرك دروازه به بیرون رفت.

در نهایت نیز این بازی با نتیجه سه بر صفر به سود استقلال به پایان رسید تا نكونام شروع فوق العاده‌ای در آغاز لیگ برتر داشته باشد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی