گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

خزعلی: حمایت دولت از ورزشكاران خانم خیلی خوب بوده است

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: حمایت دولت سیزدهم از ورزشكاران خانم خیلی خوب بوده و در بعضی ورزش‌ها پاداش بیشتری از آقایان به بانوان داده شده است.

1402/06/06
12:02

انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در بازدید از نمایشگاه خدمت وعده و وفا در غرفه وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو ورزش بیان كرد: بانوان حركت جهشی و پیشرفت چشمگیری را در جهان نشان دادند و مدال‌هایی كه بانوان كسب می‌كنند با مدال‌های آقایان برابری می‌كند.

وی ادامه داد: با توجه به اینكه كشورهای دیگر تجهیزات بیشتری نسبت به ما دارند و تحریم‌های ما را ندارند و خود را به عنوان یك الگو با توجه به قوانین و حریم‌هایی كه وجود دارد به تمام جهان معرفی می‌كنند، اما بانوان ورزشكار ما با بانوان جهان رقابت نزدیكی را دارند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور بیان كرد: حمایت دولت سیزدهم از ورزشكاران خانم خیلی خوب بوده است نمونه آن اعزام بانوان فوتبالیست با هواپیمای اختصاصی و همچنین خانمی كه فرزند كوچك داشت كه با یك پرستار اعزام شد.

خزعلی بیان كرد: دولت نمی‌خواهد شرایط خانوادگی مانع حضور بانوان ما در عرصه‌های مختلف باشد.

وی گفت: در بعضی ورزش‌های عمومی و همگانی پاداش‌های بیشتری از آقایان به بانوان داده شده و این حمایت‌ها باید بیشتر باشد و همچنین ادامه‌دار بماند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی