گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

باقری: دو ملی پوش وزنه‌برداری بانوان اردوی تیم ملی را ترك كردند

مدیر تیم‌های ملی وزنه برداری گفت: خانم‌ها نورعلی و شیخ حسن ارباب به خواست خودشان و اجازه من اردوی تیم ملی را ترك كردند و به مسابقات جهانی اعزام نمی‌شوند.

1402/06/06
13:18

كوروش باقری مدیر تیم‌های ملی وزنه برداری در گفت‌‌وگو با خبرنگار رادیو ورزش بیان كرد: به دلیل كیفیت ركوردها و فاصله ركوردهایی كه ملی پوشان ما با سطح دنیا دارند وضعیت بانوان به شكلی نیست كه با تیم كامل امسال و حتی سال دیگر به مسابقات برویم‌.

باقری ادامه داد: قرار بود 6 وزنه‌بردار خانم به مسابقات جهانی اعزام شوند كه دو نفر از آنها خانم‌ها نورعلی و شیخ حسن ارباب به بهانه آسیب دیدگی و به خواست خودشان اجازه گرفتند و اردو را ترك كردند.

وی اضافه كرد: البته آسیب دیدگی در وزنه برداری چیز عجیبی نیست و تمرینات سنگین بوده و طبیعی است كه این آسیب دیدگی به وجود بیاید.

مدیر تیم‌های ملی وزنه‌برداری گفت: اصلاً تمریناتی كه برای آقایان در نظر گرفته می‌شود، آن فشار و تمرین برای خانم‌ها نیست و كسانی كه نقد می‌كنند اول بگویند كه چند تا شاگرد داشتند، كجا مربی بودند و نتیجه كارشان چه بوده است لذا این طبیعی است كه یكسری افراد این نقدها را داشته باشند ولی رسانه نباید به حرف كسی توجه داشته باشد.

باقری افزود: بانوان ما نباید اردو را به شكلی كه خودشان می‌خواهند ببینند، البته این حركات برای ما ناآشنا نیست و قبلاً هم به دلیل سنگینی تمرینات آقایان اردو را ترك كردند و بعدا پشیمان شدند زیرا كه از تیم ملی بسیار عقب مانده بودند.

مدیر تیم‌های ملی وزنه برداری گفت: در حال حاضر تیم ملی بانوان با چهار نفر به مسابقات جهانی كه 117 كشور در آن حضور دارند اعزام خواهد شد و هر چهار نفر وزنه‌بردار ما در گروه B هستند و امیدواریم ركوردهای قابل قبولی را بزنند و شانس حضور در المپیك را به دست آورند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی