گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

پخش مستقیم بازی فولاد خوزستان – استقلال تهران/ تقابل دو سرمربی جوان

گزارش زنده بازی دو تیم فولاد خوزستان و استقلال را چهارشنبه 4 تیر از شبکه رادیویی ورزش شنونده باشید.

1399/04/03
08:43

به گزارش رادیو ورزش؛ پس از گذشت بیش از سه ماه از تعطیلات لیگ نوزدهم به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات لیگ برتر از روز چهارشنبه 4 تیرماه با دیدار معوقه از هفته هفدهم بین تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران آغاز می شود .
استقلال برای این دیدار شرایط سختی دارد و شش بازیکن این تیم به دلیل مصدومیت نمی توانند آبی پوشان را برابر فولاد خوزستان همراهی کنند.
میلاد زکی پور، رضا آذری، مرتضی تبریزی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و محسن کریمی 6 بازیکن مصدوم این تیم هستند که نمی توانند برابر فولاد به میدان بروند.
سرمربی استقلال که از این موضوع به شدت نگران است، به دنبال این خواهد بود که بتواند با سایر نفراتش یک بازی خوب را برابر فولاد نمایش گذاشته تا از اهواز با دست پر به تهران بازگردد.
دیدار استقلال و فولاد را می‌توان از زوایای متعددی مورد بررسی قرار داد که یکی از متمایزترین آنها، تقابل دو سرمربی جوان با تفکراتی متفاوت در دو سوی میدان است.
فرهاد مجیدی و جواد نکونام، ملی پوشان پیشین ایران که هر دو از ستاره‌های پیشین استقلال بودند، حالا با در دست داشتن هدایت استقلال و فولاد آغاز گر دوباره فوتبال در ایران هستند.
دیدار استقلال و فولاد از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 21 روز چهارشنبه 4 تیر به میزبانی فولاد در ورزشگاه شهدای فولاد در شهر اهواز برگزار می‌شود.
این بازی با گزارش محمد سفید رو، گزارشگر مرگز خوزستان و تهیه کنندگی محسن جوادی از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود .

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی