گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

شبكه رادیویی ورزش تقدیم می كند: پخش زنده بازی پیکان و پرسپولیس

بازی پیکان و پرسپولیس به صورت مستقیم روانه آنتن شبکه رادیویی ورزش روی موج FM ردیف 92 مگاهرتز خواهد شد.

1399/04/07
14:30

به گزارش رادیو ورزش، تیم های فوتبال پیکان وپرسپولیس در رقابت های هفته بیست و دوم لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران ساعت 21:00 یکشنبه 8 تیر به مصاف هم خواهند رفت.
تیم فوتبال پرسپولیس یکشنبه شب در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه خالی از تماشاگر شهدای شهر قدس به مصاف پیکان می‌رود.
سرخپوشان در این دیدار مقابل یک تیم با انگیزه و ته جدولی که به دنبال امتیاز است بازی دارند و به یقین بازی سختی مقابل پیکان خواهند داشت چرا که چندین بازیکن خود را هم به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارند.
در جمع پرسپولیسی ها استوکس خیلی وقت است از این تیم جدا شده و اوساگونا هم به خاطر مشکل پرواز هنوز به تیم اضافه نشده است.
از طرف دیگر بشار رسن دیر به تمرینات گروهی اضافه شده و هنوز از آمادگی لازم برخوردار نیست ، محمد انصاری هم مصدوم است و جای او در خط دفاعی پرسپولیس خالی است ، به این جمع مهدی ترابی را هم باید اضافه کرد که مصدوم است . از سوی دیگر وضعیت رفتن علیرضا بیرانوند به بلژیک هم هنوز مشخص نشده است و یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به درستی نمی داند که بیراموند را در اختیار خواهد داشت یا خیر ؟
در تیم پیکان هم میلاد شیخ سلیمانی، جلال علی محمدی و مهران موسوی محروم‌ هستند.
گفتنی است؛ گزارش زنده مسابقه این تیم ها به تهیه کنندگی وحید شهریوررحیمی و با گزارشگری اکبر ارمنده تقدیم شنوندگان رادیو ورزش خواهد شد.

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی