گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا پخش زنده مسابقات فوتبال

شنونده گزارش زنده مسابقات لیگ اروپایی از رادیو ورزش باشید.

1399/05/16
08:37

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از روز جمعه 17 مرداد مجددا پیگیری می‌شود، این مسابقات که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، از مرحله یک‌هشتم نهایی دنبال خواهد شد و طی آن در یکی از حساس ترین بازیها ساعت 23:30 روز جمعه 17 مرداد تیم های منچستر سیتی-رئال مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت .
دیدار تیم های منچستر سیتی-رئال مادرید با تهیه کنندگی عباس حیدری و گزارش مهرزاد عطاران ساعت 23:30 روز جمعه 17 مرداد از رادیو ورزش پخش می شود.
در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از روز جمعه 17 مرداد مسابقه یوونتوس و لیون نیز پخش می گردد. این مسابقات که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود از مرحله یک‌هشتم نهایی پیگیری خواهد شد.
برهمین اساس ساعت 23:30 روز جمعه 17 مرداد 2 بازی به طور همزمان برگزار می شود که دیدار تیم های منچستر سیتی و رئال مادرید از موج FM ردیف 92 مگاهرتز و دیدار تیم های یوونتوس و لیون به صورت اینترنتی برای علاقمندان به فوتبال پخش می گردد .
گزارشگر دیدار تیم های یوونتوس و لیون آرش اسدی می باشد .
همچنین روز شنبه 18 مرداد نیز 2 بازی همزمان ساعت 23:30 برگزار می شود که دیدار تیم های بایرن مونیخ و چلسی با گزارش خسرو والی زاده از موج FM پخش می شود و علاقمندان به دیدار تیم های بارسلونا و ناپولی هم می توانند به صورت اینترنتی با گزارش هوتن خداپرست این بازی را پیگیری کنند.

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی