گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

رئال مادرید 1-1 رئال سوسیداد

رئال مادرید در دیداری خانگی مقابل رئال سوسیداد با تساوی 1-1 متوقف شد.

1399/12/12
08:12

به گزارش رادیو ورزش، شاگردان زین‌الدین زیدان که میزبان رئال سوسیداد بودند، علی رغم برتری نسبی، تا دقیقه 88 بازی را به حریف واگذار کرده بودند اما گل دقایق پایانی وینیسیوس جونیور، آنها را از شکست در این دیدار خانگی نجات داد.
رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند؛ هرچند نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. برتری رئالی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 15، روی ارسال لوکاس واسکز، ایسکو صاحب موقعیت شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه سوسیداد پیدا نکرد.
سه دقیقه بعد نوبت مودریچ بود که با یک شوت محکم، روی دروازه سوسیداد خطرساز شود اما حضور به موقع نورماند، دروازه میهمان را بسته نگه داشت.
فشار حملات رئال ادامه پیدا کرد و در دقیقه 23، بار دیگر روی ارسال واسکز از سمت راست، این ماریانو دیاز بود که می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه سر او به تیر دروازه سوسیداد برخورد کرد.
یک دقیقه بعد روی یک ضربه کرنر، آسنسیو صاحب موقعیت شد ولی ضربه والی او را هم نورماند با یک تکل به موقع به بیرون فرستاد.
در دقیقه 27، نوبت کاسمیرو بود که شانس خود برای گلزنی امتحان کند اما ضربه او نیز از کنار دروازه به بیرون رفت. برتری رئالی ها در دقایق پایانی نیمه اول ادامه پیدا کرد و این تیم صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر هم شد اما نتوانستند به گل برسند و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.
نیمه دوم را سوسیداد بهتر آغاز کرد و در دقیقه 49، دفع ناقص کورتوا، موقعیتی برای ناچو مونرئال ایجاد کرد اما ضربه او از بالای دروازه رئال به بیرون رفت.
بازی خوب تیم میهمان ادامه پیدا کرد و در دقیقه 55، این تیم به گل رسید. روی یک ضدحمله سریع بود که ارسال بلند مونرئال از سمت چپ، داخل محوطه جریمه رئال به پورتو رسید و ضربه سر او به گوشه دروازه کورتوا رفت.
رئالی ها خیلی زود و در دقیقه 58 می توانستند کار را به تساوی بکشند اما ضربه خطرناک تونی کروس از کنار دروازه سوسیداد به بیرون رفت.
در دقیقه 61 زیدان دست به سه تعویض همزمان زد و رودریگو، وینیسیوس و هوگو دورو را به زمین فرستاد. در دقیقه 64، چیزی نمانده بود که کاسمیرو کار را به تساوی بکشد اما ضربه سر او روی ارسال لوکاس واسکز، از کنار دروازه سوسیداد به بیرون رفت.
حملات رئالی ها ادامه داشت و هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، فشار این تیم روی دروازه سوسیداد افزایش پیدا می کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 89، این تیم به گل تساوی رسید. روی یک حرکت از سمت راست بود که ارسال لوکاس واسکز مقابل دروازه به وینیسیوس رسید و او هم با یک ضربه مطمئن کار را تمام کرد.
در دقایق پایانی رئالی ها تلاش کردند تا به گل برتری برسند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی