همگام با لیگ آخر هفته مسابقات لیگ از ساعت 18:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

همگام با ليگ

بررسی هفته سوم لیگ برتر فوتبال در همگام با لیگ

برنامه همگام با لیگ رادیو ورزش امروز به بررسی هفته سوم لیگ برتر فوتبال می پردازد.

1400/08/11
14:12

به گزارش رادیو ورزش؛ در پایان مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس تهران در اراك به مصاف آلومینیوم رفت و با نتیجه یك بر صفر شكست خورد. تیم‌های نساجی مازندران و گل گهر سیرجان به تساوی یك بر یك رضایت دادند و فولاد خوزستان هم به همراه عبدالله ویسی با پشت سر گذاشتن دو بر یك مس رفسنجان به اولین پیروزی دست پیدا كرد. همچنین تیم سپاهان اصفهان با تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال تهران با كسب 9 امتیاز تا پایان هفته سوم در صدر جدول رده بندی جای دارد.

برنامه «همگام با لیگ» امروز به بررسی هفته سوم لیگ برتر و لیگ آزادگان فوتبال، لیگ فوتسال آقایان و لیگ فوتبال بانوان می پردازد. آقای یزدانی كارشناسی داوری فوتبال، امیر میرزاییان كارشناسی فنی مسابقات در هفته سوم لیگ برتر را بررسی می كنند.

پخش حواشی، آنالیز بازی های هفته گذشته، آنالیز فوتبال بانوان توسط الهام عالمی محمودی و بررسی لیگ برتر فوتسال توسط سعید پروا، از دیگر بخش های برنامه است.

همگام با لیگ به تهیه كنندگی احمدرضا طاهری، كارشناس مجری حافظ كاظم زاده و نویسندگی میثم مختاری، امروز 11 آبان ماه از ساعت 17 الی 19:30 از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز رادیو ورزش پخش می شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
همگام با لیگ