ورزش ایران(شمشیربازی) یك شنبه (یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(شمشيربازي)

نتایج مسابقات قهرمانی کشور شمشیربازی بانوان

برنامه "مجله شمشیربازی" روز یکشنبه 14 بهمن با حضور شهناز کرود، نائب رئیس بانوان فدراسیون شمشیربازی به موضوع مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور بانوان پرداخت.

1397/11/15
10:11

به گزارش رادیو ورزش؛ شهناز کرود، نائب رئیس بانوان فدراسیون شمشیربازی با اشاره به اینکه تعداد کم شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی کشور گرانی تجهیزات شمشیربازی است در این رابطه اظهار کرد: شرایط نامساعد تجهیزات و وسایل شمشیربازی که هم گران است و هم در ایران تولید نمی شود؛ یکی از علتهایی است که تعداد شرکت کنندگان کاهش یافته و این زنگ خطری برای فلوره ماست. تعداد شرکت کنندگان فلوره 37 نفر از 13 استان بود که سروناز مرتضوی از تهران اول، مریم وهابی از خوزستان دوم و الهه قهرمانی از آذربایجان غربی و تینا مسکنی از تهران مشترکا بر سکوی سوم ایستادند. در فلوره تیمی 8 استان شرکت کردند که تهران و آذربایجان غربی رتبه های اول و دوم و یزد و اصفهان سکوی سوم مشترک را کسب کردند.
وی ادامه داد: در سابر تعداد شرکت کنندگان خیلی بیشتر شده بود و 50 شرکت کننده از 15 استان داشتیم. در پایان این مسابقات کیانا باقرزاده از تهران و نجمه سازنچیان از یزد رتبه های اول و دوم و هستی ذبیحی و فائزه رفیعی از گیلان سوم مشترک شدند. در مسابقات تیمی سابر 12 استان شرکت کردند که یزد اول، گیلان دوم و البرز و تهران مشترکا سوم شدند.
کرود اعلام کرد: در اپه 68 شرکت کننده داشتیم که سکینه نوری از آذربایجان غربی اول، پریا ماهرخ از آذربایجان شرقی دوم، مهسا پوررحمتی از آذربایجان شرقی و سما کشی آده از آذربایجان غربی مشترکا سوم شدند. در تیمی اپه 17 استان شرکت کردند که آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی مقامهای اول و دوم را بدست آوردند و اصفهان و همدان مشترکا سوم شدند.
وی در مورد مسابقات لیگ بانوان گفت: هفته اول و دوم دور رفت لیگ بانوان روزهای 24 و 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد. 13 تیم در این رقابتها حضور دارند که نسبت به سال پیش افزایش داشته ایم.
برنامه زنده "مجله شمشیربازی" روز یکشنبه 14 بهمن با اجرای محمد درخشنده بود. این برنامه هر دو هفته یکبار یکشنبه ها ساعت 15:05 پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(شمشیربازی)