ورزش ایران(شمشیربازی) یك شنبه (یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(شمشيربازي)

عملکرد شمشیربازان در جایزه بزرگ سئول

برنامه "ورزش ایران، شمشیربازی" روز یکشنبه 8 اردیبهشت با حضور پیمان فخری، سرمربی تیم ملی شمشیربازی به بررسی وضعیت شمشیربازان تیم ملی سابر اختصاص داشت.

1398/02/09
09:14

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان فخری، سرمربی تیم ملی شمشیربازی پیرامون عملکرد شمشیربازان در مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ سئول اظهار کرد: از نظر من نتایج خیلی خوب بود. این مسابقات گرندپری است. هر چه هم به المپیک نزدیک می شویم، مسابقات از حساسیت بالاتری برخودار می شوند. عابدینی و پاکدامن خیلی خوب بازی کردند. در مجموع بازیکنان فوق العاده بودند چون بازیکنان در تمرینات بدنسازی خیلی سختی هستند. هدف ما مسابقات جهانی مادرید است که کسب سهمیه المپیک هم است.
وی درخصوص عدم همراهی او با تیم در این مسابقات بیان کرد: سالهای گذشته هم به این مسابقات نمی رفتم. 10 مسابقه در سال برگزار می شود که تمام اینها را مربیان تیم ملی نمی روند. امسال بحث مشکلات مالی هم هست و لازم بود صرفه جویی کنیم.
فخری عنوان کرد: سطح مسابقات شمشیربازی بسیار بالاست و حتی المپیک سطح پائین تری دارد. شمشیربازان هدفگذاری می کنند و اینطور نیست که همه مسابقات در اوج باشند. کمتر از دو هفته دیگر به مادرید اسپانیا می رویم که در آنجا مسابقات حساسی داریم.
وی در مورد بیشتر شدن کار و مسئولیتش در آکادمی ملی المپیک به عنوان رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی گفت : قبلا هم 10 سال مدیر مرکز سنجش آکادمی ملی المپیک بودم. با این قول و قرار آمدم که ذره ای از تمریناتم کم نشود. من برای تیم زحمت کشیدم. حیثیت و تمام تلاشم در این سالها باید در مسابقات آسیایی و المپیک نمایان شود و هیچ چیز را با این اتفاق عوض نمی کنم. در کلیه اردوها و تمرینات حاضر بودم و از همکاری کمیته ملی المپیک تشکر کنم.
برنامه زنده "ورزش ایران، شمشیربازی" روز یکشنبه 8 اردیبهشت با اجرای محمد درخشنده بود. این برنامه هر دو هفته یکبار یکشنبه ها ساعت 15:05 پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(شمشیربازی)