ورزش ایران(شمشیربازی) یك شنبه (یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(شمشيربازي)

مسابقه 3 هزار دلاری شمشیربازی در اصفهان

برنامه "ورزش ایران، شمشیربازی" روز یکشنبه 10 شهریور در گفتگو با فضل الله باقرزاده، رئیس فدراسیون شمشیربازی به موضوعات برگزاری المپیاد استعدادهای برتر شمشیربازی و همچنین مسابقات بین المللی اسلحه سابر در اصفهان اختصاص داشت.

1398/06/10
22:12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ فضل الله باقرزاده، رئیس فدراسیون شمشیربازی پیرامون برگزاری دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر شمشیربازی که در اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: سال گذشته اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر برگزار شد که تجربه خوبی بود. استعدادهای خوبی را شناسایی و برای آنها اردوهایی برگزار کردیم. استقبال خوبی نیز از دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر شمشیربازی شد و 26 استان حضور پیدا کردند. کار وزارت ورزش در برپایی این المپیاد بسیار ارزنده است.
باقرزاده درخصوص مسابقات بین المللی شمشیر بازی در اسلحه سابر که قرار است با جایزه سه هزار دلاری در هفتم مهر در اصفهان برگزار شود، عنوان کرد: این مسابقات در تقویم جهانی نیست. سعی می کنیم سال آینده به تقویم جهانی نیز ببریم. شمشیربازان تیم ملی هم در این رقابت شرکت دارند. هزینه های این مسابقه توسط هیئت اصفهان و با حمایت دکتر سرهنگ پور انجام می شود.
وی در رابطه با مراسم تقدیر از شمشیربازان جام جهانی مجارستان اعلام کرد: سه شنبه مراسم تقدیر از این شمشیربازان برگزار می شود.
رئیس فدراسیون شمشیربازی در پایان گفت: بانوان شمشیرباز در بخش اپه و فلوره در اردیبهشت ماه به مسابقات زون آسیا اعزام می شوند.
برنامه زنده "ورزش ایران، شمشیربازی" روز یکشنبه با اجرای محمد درخشنده بود. این برنامه هر دو هفته یکبار یکشنبه ها ساعت 15:05 پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(شمشیربازی)