از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

صداقت: در جام حذفی باید تا انتها برنده ماند/ روی گلرهای استقلال كار كردیم/ احتمالا بازی با مس در ورزشگاه آزادی و با حضور تماشاچیان خواهد بود

مصطفی صداقت مربی تیم نساجی در گفتگویی با برنامه "از فوتبال چه خبر" رادیو ورزش گفت: 4 تیمی كه تا این مرحله رسیدند قطعا یك كیفیتی داشته چرا كه در جام حذفی باید تا انتها برنده ماند.

1401/01/23
18:32

به گزارش رادیو ورزش؛ مصطفی صداقت مربی تیم نساجی در گفتگویی با برنامه "از فوتبال چه خبر" رادیو ورزش در خصوص دیدار شب گذشته این تیم با استقلال اظهار داشت: خدا عزت داد و اتفاق خوبی در بازی حذفی رخ داد. چرا كه سیستم این دیدارها در لیگ بسیار متفاوت است. امسال لازم نیست در مورد تیم خود صحبت كنیم و همه، بازی‌های ما را تماشا كردند. همیشه تیم آقای الهامی سعی بر این داشته كه فوتبال بازی كند. باشگاه كلی هزینه كرده تا زمین و استادیوم خوب تهیه كند. ولی در بازی حذفی گل نخوردن بسیار مهم است. آن هم در برابر استقلالی كه آماده‌ترین تیم لیگ در این فصل بوده، هیچ شكستی نداشته و مقابل هوادارانش و در زمین خودش است. استقلالی‌ها در این مدت انرژی خوبی را گرفتند كه در سه جام برنده باشند. به هر حال ما توانستیم با تاكتیك‌ها و روز خوب بازیكنان از بازی سربلند بیرون آمده و آن را به هواداران هدیه دهیم.

او در پاسخ به این سوال كه آیا برنامه‌ای برای مساوی كردن بازی و كشاندن به ضربات پنالتی داشتید، گفت: در دو بازی خود با استقلال كمترین موقعیت را به آنان دادیم. موقعیت گل‌های زیادی داشتیم. ما راه‌های هجومی استقلال را شناسایی كرده بودیم و بازیكنان خیلی خوب انجام وظیفه كردند. در دقایق ابتدایی هم به دلیل فشار هواداران و اینكه بازیكنان جوان ما پس از دو سال مقابل تماشاچیان بازی می‌كردند اشتباهات فردی داشتیم. هر چه به پایان بازی نزدیك می‌شدیم بازی استقلال بیشتر برایمان قابل پیش‌بینی شده بود. ضربات پنالتی هم پنجاه پنجاه است و ممكن است برای هر تیمی رخ دهد كه لطف خدا شامل حال ما شد.

دستیار ساكت الهامی با اشاره به تمرینات تیم در زدن ضربات پنالتی ادامه داد: در طول هفته گذشته كامل تمرین داشتیم. احتمال می‌دادیم كه طبق بازی‌های گذشته استقلال، رضایی در گلر باشد و روی گلرهای آنان كار كردیم. و تمرین پنالتی ما با توجه به دو گلر تیم حریف بود و برای آن برنامه داشتیم.

مربی تیم نساجی با اشاره به بازی نیمه‌نهایی با مس كرمان گفت: 4 تیمی كه تا این مرحله رسیدند قطعا یك كیفیتی داشتند. تا همین جای كار هم 25 درصد جام برای این چند تیم است. مسی‌ها دو روز دیگر بازی مهمی در لیگ یك دارند. قطعا از امروز آنان را آنالیز كرده و تاكتیك‌های مناسب آن بازی را با كمك آقای الهامی و دیگر اعضای كادر فنی برنامه‌ریزی می‌كنیم. امیدوارم از آن بازی هم سربلند شویم چرا كه در جام حذفی باید تا انتها برنده ماند. غول بزرگ ما در آزادی و برابر تیم استقلال بود.

وی از محل بازی با مس كرمان گفت: طی صحبت‌هایی كه امروز در باشگاه انجام شد احتمالا بازی در ورزشگاه آزادی و با حضور 30 درصد از هواداران خواهد بود. هواداران ما دو سال از بازی‌ها دور بوده و تشنه‌ترین تماشاچیان از قائمشر و مازندران و طرفداران نساجی هستند.

صداقت در پایان از روند ساخت ورزشگاه وطنی خاطرنشان كرد: متاسفانه رفت و آمدهای ما هزینه‌های بسیار بالایی دارد. در طول هفته به صورت مداوم در آسمان و در حال پرواز هستیم! باشگاه نسبت به خواسته‌های آقای الهامی هم در بحث مالی و انتخاب زمین مساعدت كرده تا فوتبال باكیفیتی را ارائه دهد. اگر این امكانات در اطراف قائمشهر بود قطعا از آن استفاده می‌كردیم. چه بسا به یكی از زمین‌های شهر ساری رفتیم و چمن آن بسیار اذیت‌كننده بود و استانداردهای لازم را نداشت. پس از این موضوع تصمیم گرفتیم كه به اصفهان و مشهد برویم. پس از حضور آقای رییسی در استان مازندران، سرعت عمل ساخت ورزشگاه وطنی ببیشتر شده و اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟