از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

آخرین وضعیت پرسپولیس برای مصاف با الاهلی

برنامه از فوتبال چه خبر؟ دوشنبه 30 مرداد ماه با حضور پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به بررسی آخرین وضعیت این تیم برای دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا اختصاص داشت.

1396/05/31
08:47

به گزارش رادیو ورزش؛ پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس پیرامون آخرین وضعیت این تیم اظهار کرد: همه بازیکنان تیم پرسپولیس در وضعیت خوبی هستند و فقط سیدجلال حسینی به دلیل دو کارته بودن در بازی رفت و برگشت محروم است. حسین ماهینی مشکلی ندارد و کمال کامیابی نیا بعد از جراحی بهبود خوبی داشته و مشکلی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی ندارد. برانکو از وضعیت بشار رسن نیز راضی است و تاکید دارد که وی به مسقط بیاید.
خمارلو در مورد تخصیص 10 درصد از ظرفیت استادیوم به تماشاگران الاهلی توضیح داد: در جلسه دیروز پیش بینی مدیر الاهلی حضور هزار نفر تماشاگر بود و فردا در این رابطه تصمیم قطعی خواهیم گرفت. علیرغم شلوغ کاری هواداران الاهلی در فضای مجازی، این تیم مانند الهلال در عمان طرفدار ندارد. شاید حدود 2 و 3 هزار نفر تماشاگر داشته باشد و از آنجا که استادیوم 26 هزار نفری است؛ 10 درصد ظرفیت استادیوم برابر 2600 نفر می شود و همان حدود تماشاگر خواهیم گرفت.
وی در مورد حامی مالی جدید پرسپولیس بیان کرد: قرارداد ما با حامی قبلی در تاریخ اول مرداد ماه به پایان رسید و چون قرارداد جدیدی امضا نشد درنتیجه آن قرارداد اتوماتیک به پایان رسیده است. ما سر شماره ای به نام 3090 داریم که هواداران از طریق شرکت قبلی به این سامانه متصل می شدند که درصورت تمایل هواداران همچنان این اتصال برقرار است. البته این موضوع یک بحث حقوقی و اقتصادی دارد و من از مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خواهش می کنم که در این رابطه توضیح کاملی به شنوندگان و هواداران ارائه دهند.
برنامه زنده از فوتبال چه خبر؟ دوشنبه 30 مرداد با اجرای حافظ کاظم زاده تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟