از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

نورچشمی وزارت ورزش، استقلال یا پرسپولیس

برنامه از فوتبال چه خبر؟ یکشنبه 26 آذر ماه با حضور رضا گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران به بررسی موضوعات مطرح شده در جلسه امروز این اداره کل با مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اختصاص داشت.

1396/09/27
09:02

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا گل محمدی، رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان تهران پیرامون تلاش وزارت ورزش برای کمک به هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: وزارت ورزش به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نگاه یکسانی دارد و شاید تنها در شرایط زمانی و مکانی خاصی، یک باشگاه از امتیازات بیشتری استفاده کند. وزیر ورزش تاکید دارد که هر کمکی که امکان دارد به هر دو باشگاه شده و این کار با یک نگاه ملی دنبال شود.
اتفاقا باشگاه استقلال در تهران بیشتر ذینفع است چون سابقه داشتن اماکن را دارد و مشکل ملکی و حقوقی شامل حال آنها بوده که در این جلسه مسائلی را با رضا افتخاری، مدیر عامل باشگاه استقلال مطرح کردیم و تیم ویژه ای را مسئول کردیم که این مشکلات را بررسی کند.
استقلال و پرسپولیس هر کدام یک ورزشگاه گرفته و بعلاوه هر کدام یک ورزشگاه هم از شهرداری تهران گرفته اند. درضمن استقلال کمپ ناصر حجازی را نیز دارد. وزارت ورزش دستور داده ترتیب انتقال اسناد از وزارت ورزش و هیئت استان به این باشگاه ها داده شود.
گل محمدی درخصوص تعامل دستگاه های استانی با این دو باشگاه بیان کرد: بخش دیگر جلسه تعامل باشگاه ها استانی بود. برای میزبانی مسابقات بین المللی که این دو باشگاه دارند لازم است که نگاه ویژه تری از سوی استان و مدیران استانی به این دو باشگاه شود. در این راستا قرار شد که جلساتی با رئیس و اعضای شورای تامین استان و مدیران این دو باشگاه تشکیل شود.
وی در ادامه تصریح کرد: اینکه یکی از این دو باشگاه نورچشمی وزارت ورزش است؛ درست نیست و حتی مدیران این دو باشگاه نیز چنین دیدگاهی ندارند.
برنامه زنده از فوتبال چه خبر؟ یکشنبه 26 آذر با اجرای حافظ کاظم زاده تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟