صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" سه شنبه 19 تیر ماه با حضور حسن زمانی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به بررسی آخرین اخبار و وقایع این باشگاه اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ حسن زمانی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پیرامون علت ممنوع الخروجی 3 بازیکن، سرمربی و مربی استقلال در پای پرواز اظهار کرد: یکسری مسائل حاشیه ای بود که با پیگیریهایی که انجام شد، حل گردید ولی ما باید کاری کنیم که در برنامه های بعدی به چنین مشکلاتی برخورد نکنیم. باشگاه بزرگی مثل استقلال نباید این مسائل کوچک برایش دردسر ساز شود و این مسائل باید ریشه ای حل شود.
وی ادامه داد: مسئله بعدی باشگاه موضوع نقل و انتقالات است که برای فصل بعد برنامه خواهیم داشت و کارگروهی مسئولیت این کار را برعهده خواهد گرفت.
زمانی در خصوص روند گرفتن بازیکنان جدید تیم تاکید کرد: باشگاه به هیچ وجه به جز نظر سرمربی بازیکن نخواهد گرفت و آنچه سرمربی تائید کند، مورد تائید ما نیز هست.
وی در ادامه افزود: مجید حسینی با ما قرارداد دارد و در آن ذکر شده اگر از باشگاه برود باید رضایت باشگاه را جلب کند و درصورتیکه نظر ما جلب شود، نظر منفی نخواهیم داشت چون یکی از منابع درآمدی ما فروش بازیکنان است. منتظری هم یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد. درضمن باشگاهی مثل استقلال با جدایی بازیکنانش، بازیکنان جایگزین خوبی هم خواهد داشت.
زمانی در مورد علت درخواست استقلال برای تغییر تاریخ سوپر جام گفت: هیچ مشکلی برای بازی سوپر جام نداریم ولی تاکید داشتیم که تیم ما با آمادگی کامل از اردو برگردد و بازی خوب و قابل قبولی را برای هواداران داشته باشد. اینکه فدراسیون تاریخی را به ما تحمیل می کند، برای ما قابل قبول نیست. بازیکنان استقلال و پرسپولیس در حال بدنسازی هستند و هنوز تیم کامل نشده است. دراین شرایط اگر بازی فرمالیته انجام شود، در شان فوتبال ما نیست و چیزی عاید کسی نمی شود. وقتی باشگاه بازیکنانش را در اختیار تیم ملی قرار می دهد، انتظار هم دارد در جایی که نیاز داشت، فدراسیون با او همکاری کند. ما صد در صد از بازی با پرسپولیس استقبال می کنیم و در شرایطی قرار داریم که 60 به 40 شانس برد داریم.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" سه شنبه 19 تیر با اجرای حافظ کاظم زاده پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • برنده سوپر جام: پرسپولیس 3 استقلال 0

  • علت استعفا از هیئت رئیسه سازمان لیگ

  • تغییرات جدید در آیین نامه نقل و انتقالات باشگاه ها

  • مسابقات جام جهانی2018؛ روز نوزدهم سه شنبه دوازدهم تیر 97

  • مسابقات جام_جهانی2018؛ روز نوزدهم سه شنبه دوازدهم تیر 97

  • حاشیه های انتخاب و چینش در تیم سپاهان

  • نتیجه مسابقات جام_جهانی2018؛ روز هیجدهم دوشنبه یازدهم تیر 97 خذف ژاپن

  • برنامه مسابقات جام_جهانی2018 دوشنبه یازدهم تیر 97

  • باشگاه سپیدرود همچنان در کش و قوس واگذاری

  • مسابقات جام جهانی2018؛ روز هفدهم یکشنبه دهم تیر 97